Akıllı telefonları yüzük ile koruyun: iRing

iRing nedir diye merak edenlerden misiniz? O halde iRing ile ilgili yazdığımız bu yazıya bir göz atın…

Akıllı telefonların modası devam ediyor… Türkiye’de birçok kişinin maaşından daha pahalı olan akıllı telefonlar, yere düştüklerinde ciddi zarar görebiliyorlar.

Öyle ki, akıllı telefonların camının kırılması durumunda, neredeyse bir telefon parası kadar ücret ödemeniz gerekebiliyor…

İşte bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için bir girişimci harekete geçti ve iRing isminde bir ‘yüzük’ icat etti!

iring modelleri fiyatı

Peki iRing nedir?

iRing, akıllı telefonunuzun arkasına takılan bir yüzün aslında. iRing sayesinde elinizdeki telefonun düşmesini engelleyebilirsiniz.

Kilitli bir sisteme sahip olan iRing, Türkiye’de pek bilinmese de yurt dışında birkaç yıldır kullanılan teknolojik bir ürün… Günümüzde telefonun hasar görmesini engellemesinin yanı sıra telefonunuza dokunmadan işlem yapmaya yarayan modelleri de bulunuyor.

Türkiye’de iRing Green olarak satışta olan ve yukarıda dediğimiz gibi cihazı dokunmadan kontrol etmeye yarayan ürün ortalama 90 TL gibi bir fiyattan satılıyor.

iRing nedir diye soran okuyucularımız için aşağıdaki 2 videoyu izlemelerini tavsiye ediyoruz.

2014′ün en iyi akıllı telefonları

 Akıllı telefonlar için en iyi zeka oyunları

 Akıllı telefonlarda fazla veri kullanan uygulamaları kısıtlamak

 

Bir önceki yazımız olan Sevgilisi olanlar ve olmayanlar için telefon uygulamaları başlıklı makalemizde mobil uygulama, sevgili ve sevgililer günü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. Ebrar says:

    Iring satın aldım ve 1 haftadan az süredir kullanıyorum. Telefonum düşer diye korkarak biraz sert tuttum sanırım eskisi gibi sağlam durmuyor. Sallanıyor ve yere koyduğumda dik duramıyor artık. Ne yapabilirim acaba?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *