AIDS bulaştırdı diye mi öldürdü

Loshagin’in, model eşini kendisine HIV virüsü bulaştırdığı için öldürdüğü iddia ediliyor. Loshagin ise iddiaları yalanlıyor…

Rusya’nın daha önce oligarkları görüntülemiş ünlü fotoğrafçılarından Dmitry Loshagin’in, topmodel eşi Yulia Loshagina’yı  kendisine AIDS bulaştırdığı için öldürdüğü iddia ediliyor… Loshagina’nın yanmış ve çıplak cesedini Ural Dağları’nda bulan polisler, kadının kimliğini yaralarının ciddiyeti yüzünden DNA testiyle ortaya çıkardı. Polis, Loshagin’i Yekaterinburg kentinde yakaladı.

Cinayetin, çiftin 1.5 milyon dolarlık (32.5 milyon lira) evlerinin çatısında verdikleri partiden sonra gerçekleştiği tahmin ediliyor. Uzmanlar otopsi raporlarında modelin HIV virüsüne sahip olduğu bulgusuna ulaştı. Pervouralsk kentindeki duruşmaya katılan Loshagin ise suçlamaların ‘yersiz ve temelsiz’ olduğunu savundu. Cinayeti reddeden Loshagin eşini çok sevdiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan TEOG sistemine giriş! başlıklı makalemizde ortaöğretim, sınav sistemi ve teog hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *