Ahmet Mavitan ve Yıldız Arhan neden boşandı?

İşadamı Ahmet Mavitan’la eski Türkiye güzeli Yıldız Arhan Mavitan’ın 24 yıllık evlilikleri tek celsede bitti

Yetmişli yılların başında Ajda Pekkan’la yaşadığı aşkla uzun süre konuşulan işadamı Ahmet Mavitan cephesinden yeni haberler var. Mavitan’ın 24 yıl önce evlendiği eski Türkiye güzellerinden Yıldız Arhan Mavitan’la evliliklerinin üzerinde dolaşan kara bulutlar, dostların araya girmesine rağmen dağılmadı. Çiftin, iki yıl önce başlayan huzursuzlukları, geçen ay Kartal Adliyesi’nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmayla sonuçlandı.

Yıldız Arhan, 70’li yıllarda Türkiye güzeli seçildikten sonra şarkıcı Hayko’yla evlenmiş ve Aslı isminde bir kızı dünyaya gelmişti.
Manken, Hayko’yla kısa süren evliliğin ardından, önlünü iş adamı Ahmet Mavitan’a kaptırmış ve ikili kısa sürede nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten de bir oğlu bulunan Yıldız Hanım, boşanmanın ardından Bodrum Torba Beldesi’ndeki evinde inzivaya çekildi.

ATILAY KANDEMİR  – CADDE

Bir önceki yazımız olan Nükhet Duru son röportajında Benzemez Kimse Sana'yı anlattı başlıklı makalemizde ajda pekkan, benzemez kimse sana ve benzemez kimse sana nükhet duru hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *