Ahmet Atakan’ın son mesajı

Hatay’ın Antakya ilçesinde ODTÜ’deki olaylara destek vermek için düzenlenen eyleme katılan ve ağır yaralanan Ahmet Atakan hastaneye kaldırıldı. Antakya Devlet Hastanesi’nde kalbi tekrar çalıştırılan Ahmet Atakan 15 dakika sonra yaşamını yitirdi.

Yürekleri dağlayan ölümün ardından 22 yaşındaki Ahmet Atakan’ın son mesajınında ölüm ile ilgili olduğu öğrenildi. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden ODTÜ’deki olaylar, Gezi Parkı ve Suriye’deki iç savaş hakkında çok sayıda mesaj yazan Ahmet Atakan 6 Eylül salı günü “Ali İsmail’i ve Abdullah’ı polis öldürdü. Gençlik yemin etti: Polisle barış yapmayacağız. Diren ODTÜ, ayağa kalk Antakya…” iletisini paylaşmış.

Ahmet Atakan Gezi Parkı olaylarından sonra ise Gezi Parkı olayları sırasında hayatını kaybeden Abdullah Cömert için “Gecenin bu saatinde aliyi ailesini abdullahı ailesini düşünüyorum çünkü yüreğim yanıyor karşı gelemiyorum fitnecinin fesatçınin karşısında dimdik duruyorum çünkü benim vicdanim şeref dolu yüreğim delikanlı.. Utanması gereken sahip çıkmayanlardır..” iletisini paylaşmış.

Ahmet Atakan’ın diğer mesajları ise şöyle:

-ABDULLAH CÖMERT & ALİ İSMAİL KORKMAZ.. BİZİM İÇİN ŞEHİT DÜŞTÜLER, UNUTMA UNUTTURMA.. 1 EYLÜL…

-LAZKİYEDE TECAVÜZE UĞRAYAN ANALAR KADINLAR BİZİM ANALARIMIZ BACILARIMIZ.. ÖLDÜRÜLEN ÇOCUKLAR KARDEŞİMİZ OĞLUMUZ .. ÖLÜM BİZİ ÇAĞIRIYOR, HOŞ GELDİ SAFA GELDİ…..
-SINIRA SEVKİYAT YAPIN HAYYE TÜM ORDUYU BURAYA GÖNDER.. LAKİN SURİYE’YE EN UFAK Bİ KIVILCIMDA, PİMİ ÇEKİLMİŞ 500.000 ARAP ŞEBBİHALAR KARŞINDA DURACAKTIR EYY SİYONİST ŞEREF YOKSUNLARI…
-”Haksızlık karşısında eğilme. Eğilirsen hem hakkını hem de şerefini kaybedersin..” demiş ”HZ. ALİ” , Biz eğilmedik dimdik ayaktayız, eğilenler utansın….!!!!
-”ÖLÜM BİZE ŞEHADETTİR, BİZ KORKMAYIZ ÖLÜMDEN, BOYUN EĞMEK SEFALETTİR, BİZ KORKMAYIZ ZALİMDEN”…ALLAH SURİYA BEŞŞAR U BES….
-”BU KAN DENİZİNİN DALGALARIYLA YANKELERİ BOĞACAĞIZ….
-BAĞDATTA YANAN ÇOCUKLARIN ACISI KADAR, ACIMASIZ OLACAĞIZ BU KOVBOYLARA.. BAĞDATTA YANANLARIN AHI KADAR ADALETLİ OLACAĞIZ…!!!!
-Dün yine bir arkadaşımız ağır yaralandı ve yine gözümün önünde oldu o akan kanların hesabını soracağız .. Beni merak eden yoldaşlar bende yaralandım ama bu uğurda ölmeye geldik…
-BU OLAYLAR KARŞISINDA SUSAN KİM OLURSA OLSUN ŞEREFSİZDİR, İNSAN DEĞİLDİR HERKES SOKAKLARA ÇIKSIN ARTIK GÖRDÜĞÜNÜZ SURİYELİ PLAKA VEYA KADIN ERKEK KİM VARSA VURUN OĞLUM KORKMAYIN…

 

Bir önceki yazımız olan Hatay'daki olaylarda Ahmet Atakan yaşamını yitirdi başlıklı makalemizde abdullah cömert, ahmet atakan ve Ahmet Atakan Hatay hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *