Adrien Brody’den oryantal şov

Başrolünü oynadığı ‘Piyanist’ filmiyle ‘En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını alan Adrien Brody, erkek deri giyim firması Emiliano Zapata’yla katalog çekimi için geldiği İstanbul’un tadını doyasıya çıkarıyor… Bugün Yeniköy’deki Avusturya Başkonsolosluğu’nda objektif karşısına geçecek oyuncu, önceki akşam kız arkadaşı Lara Lieto’yla Arabesque Restaurant’ta felekten bir gece çaldı.

En çok baklavayı sevdi
Gece boyunca gönüllerince eğlenen çift, sahneye çıkan oryantallerle karşılıklı göbek atıp dans etti. Müziğin ritmine kendini kaptıran Brody’nin, dansözlerden birine 100 TL takması dikkat çekti. Türk rakısına ve yemeklerine hayran kaldığını söyleyen oyuncu, özellikle baklavayı çok beğendiğini ve iki porsiyon yediğini belirtti.

Yavuz Bingöl’le sohbet etti
Etrafını saran hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Oscarlı yıldıza Yavuz Bingöl ve sevgilisi Öykü Gürman eşlik etti. Karşılıklı oturup, sohbet eden ve şaraplarını yudumlayan dörtlünün keyifleri oldukça yerindeydi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Brody’le zaman geçiren Bingöl ve Gülman, oyuncuya kendi albümlerini hediye ettiklerini söyledi. İkili öğlen saatlerinde de Brody ve sevgilisiyle Boğaz turuna çıktı.

 

Bir önceki yazımız olan Atatürk Havalimanı habercisini yitirdi başlıklı makalemizde Atatürk Havalimanı, Eyüp Sultan ve Sinan Toros hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *