Acun Ilıcalı ve Adriana Lima sevgili mi?

Adriana Lima ve Acun arasında ilişki olduğu yönündeki iddialar, sosyal medya gündemine oturdu. İddiayı duyan Twitter kullanıcıları, böyle tepki gösterdi.

Acun Ilıcalı için ortaya atılan iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre, Ilıcalı dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile bir ilişki içerisinde. Ilıcalı’nın, bu ilişki için 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’dan ayrılmaya karar verdiği iddia edildi.

Adriana Lima’ya olan hayranlığını her zaman çekinmeden dile getiren Ilıcalı, ünlü modeli Türkiye’ye getirmiş ve programına konuk etmişti. Program sonrası ise Lima ve Ilıcalı arasında bir yakınlaşmanın olduğu belirtildi.

BOŞANMA PROTOKOLÜ

Ilıcalı’nın eşiyle şimdilerde gizli bir boşanma protokolü yapmaya çalıştığı, tazminat olarak 50 milyon lira vereceği de konuşuluyor. Adriana Lima da geçtiğimiz aylarda NBA’in yıldız basketbolcularından olan eşi Marco Jaric’den ayrılmıştı.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANIYOR

Acun ile Adriana Lima arasında yaşandığı iddia edilen ‘gizli ilişki’ sosyal medyada büyük yankı buldu.

Bir önceki yazımız olan Ayşen Gruda Kadınlar Hep Gülmeli'de rol aldı başlıklı makalemizde ayşen gruda, ayşen gruda kadınlar hep gülmeli ve kadınlar hep gülmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *