Meryem Uzerli’den açıklama geldi

Tükenmişlik sendromu yüzünden ‘Muhteşem Yüzyıl’ı bırakıp Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin 3.5 aylık hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından sessizliğe bürünen eski sevgili Can Ateş ilk kez konuştu.

Üç gündür hiçbir gazetecinin telefonuna çıkmayan Ateş, haziran sonunda yollarını ayırdığı Meryem Uzerli’nin hamileliğiyle ilgili basın açıklaması yaptı. Üstüne düşen sorumlulukların bilincinde olduğunu söyleyen Ateş, “Benim için yaşadığım ilişkiler her zaman çok önemli ve değerlidir.

‘Özel kalsın istiyorum’
Herkesin kendine göre haklı sebepleri olsa da, ilişki süresince, iyi-kötü tüm yaşananların özel kalması gerektiğine inanıyorum. Meryem’le yaşadığımız ilişki de, benim için her zaman özel ve güzel kalacaktır. Bu ilişkiyle ilgili olarak, bundan sonra üstüme düşen sorumlulukların tabii ki bilincindeyim. Tüm dileğim, yaşanan bu süreçte, birbirimize karşı olan saygı ve olgunluğumuzu korumaya devam etmek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Fatih Terim tekrar Milli Takım'ın başında! başlıklı makalemizde a milli takım, fatih terim ve Fatih Terim Milli Takımın başına geçecek mi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *