8 Ocak 2015 burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 8 Ocak 2015 Burç yorumları bu yazıda… 8 Ocak 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 8 Ocak 2015 burç yorumları

Bugün sabah saatlerinde (10.07) Aslan burcunda yan yana gelen Ay ve Jüpiter son derece verimli ve bereketli koşullara işaret etmekte. Beklentilerimizin ötesinde imkanlar bulabileceğimiz için, sabah saatlerini iyi değerlendirmeye bakmalıyız. Yabancılarla ilişkiler, kendimizi geliştirebileceğimiz, dikkat çekebileceğimiz olanaklar içerisindeyiz. Ancak günün geç saatlerinde (22.14) karşı karşıya gelen Ay ve Mars riskli durumlara ve bizi ilişkilerimizde gerebilecek koşullara işaret etmekte. Böyle zamanlarda karşımızdakini daha iyi dinlemeye bakmalıyız.

KOÇ BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün kişisel alanda yaratıcılığınız çok yüksek. Kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz, harcamalara dikkat edin. Risk almak daha kolay olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, keyif veren ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatleri daha sakin geçebilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

BOĞA BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde ailenizle vakit geçirmek size keyif verebilir. Evle ilgilenebilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Gün boyu neşeniz yerinde olacak. Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz, şans bugün sizden yana. İlerleyen saatlerde kendi iç dünyamıza dönmek bizi rahat hissettirebilir.

İKİZLER BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Zihniniz uzun süredir olmadığı kadar açık. Hareketli bir gün sizi bekliyor, iletişim kurmaktan zevk alacaksınız. Yakın çevrenizdeki kişilerle görüşerek, çokça haber alabilirsiniz. Önemli ticari anlaşmaların olacağı imkanlar var.

YENGEÇ BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Bugün kişisel yeteneklerinizi rahatça kullanacaksınız. Alım-satım yapmak için uygun bir gündesiniz. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Maddi gelirlerinizde artış olabilir. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün geçireceksiniz.

ASLAN BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Bugün motivasyonunuz çok yüksek. Yeni başlangıçlar yapmak için kendinize güveniniz tam. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelmek isteyeceksiniz ve bunlarla ilgilenirken keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Bugün duygusal ve hassas konuları büyütme eğiliminde olabilirsiniz. Farkına varamadığınız konular gündeminizi etkileyebilir. Bilinçaltınıza ittiğiniz konular yüzünden daha hassassınız. Duygularınızı anlamaya yönelin.

TERAZİ BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla buluşmak için güzel imkanlar var. Birlikte hoşça vakit geçireceğiniz kişilerle görüşmek ve geleceğiniz için plan yapmak sizi mutlu edecek. Yapacağınız planlar için rahatça para harcamak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Bugün işyerinizde dikkat çekebilirsiniz. Yaratıcısınız. İşyerinizde istediğiniz statü hakkında yöneticilerinizle konuşabilirsiniz. Devlet kapısında çözülmesini beklediğiniz konular hakkında olumlu sonuçlar mümkün.

YAY BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Gitmek istediğiniz yolculuğunuzla ilgili son kararları alabilirsiniz. Harcamak istemediğiniz paraları, tatil için kullanmaktan çekinmeyeceksiniz. Ruhsal olarak kendinizi güçlü ve neşeli hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Ortaklı konulara dikkat etmekte fayda var, harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Finansal konularda iki kere düşünmek gerekebilir. Duygusal yönden sizi etkileyen konular üzerinde bugün vakit harcayabilirsiniz.

KOVA BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Günün genel yapısında uyum ve denge arayışında olabilirsiniz. Neşeli ve dışa dönük bir yapı sergileyeceksiniz. Eşinize küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar için sabah saatleri uygun gözüküyor.

BALIK BURCU 8 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Bugün yoğun iş temposu sizi sıkabilir, sorumluluklar fazla gelebilir. İş temponuzda her zamankinden fazla yük hissedebilirsiniz. Yine de neşenizi hiçbir şey kaçıramayacak. İşlerinizle ilgili ödemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *