8-9-10-11-12-13-14 Şubat burç yorumları – Nuray Sayarı

Sahip olduğumuz gücü daha iyi değerlendirelim

Bu hafta 11’inde Merkür yeniden düzgün hareketine dönüyor. Son üç haftadır düzelttiğimiz, üzerinde uğraştığımız konulara şimdi yeni bir bakış açısıyla bakabiliriz. Eksik gördüğümüz, tamamlanması için uğraştığımız işlerde ilerleme daha kolay olacak. Özellikle gruplarla ilgili konular, teknik işler ve iletişim alanında rahatlıyoruz. Ayrıca bu hafta yüksek beklentiler ve başkalarından alacağımız geri bildirimler çok yararlı olabilir. 12 Şubat’taki son dördün iş hayatında ve hedeflerimizde son derece kararlı olabileceğimizi anlatıyor. Sahip olduğumuz gücü daha iyi değerlendirelim. Bugünlerde ilişkilerimizde fedakarlık, kabullenme ve vericilik temaları öne çıkıyor. Özellikle 8 ve 9’unda karşımıza çıkan fırsatları daha iyi kullanmaya bakalım. Gerek iş hayatında gerekse ilişkilerimizde uyum
ve dengenin getirdiği gelişme olanakları
dikkat çekiyor. 9’unda başkalarına daha fazla yardımcı olabileceğimiz bir gündeyiz.

Ay takvimi

– 8 Şubat Pazar Düşüncelerimizi başarılı biçimde paylaşabileceğimiz bir gündeyiz. Arkadaşlıklar, sohbetler için güzel olanaklar var.

– 9 Şubat Pazartesi Işıkların uyumu bugün isteklerimize erişme yönünde şans getiriyor. Pek çok alanda ilerleme var.

– 10 Şubat Salı Tutkularımız, isteklerimiz yönünde daha heyecanlıyız.

– 11 Şubat Çarşamba Çok şey istiyor ve ısrar ediyor olabiliriz. İlişkilerimizde daha esnek olalım.

– 12 Şubat Perşembe Başarılı olma konusunda çok istekliyiz.
Ancak katı davranmamak ve anlayış göstermek gerek.

– 13 Şubat Cuma Başkalarından çok şey öğrenebiliriz. Ciddi uğraşlar ve yabancılarla ilgili konular da var.

– 14 Şubat Cumartesi İnişli çıkışlı bir gün olabilir. Öğle saatleri canlı ancak ilişkilerimizde abartılı tepkiler verebiliriz.

 

KOÇ

l Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 11’inde düzgün hareketine dönen Merkür sosyal alanda, grup çalışmalarında, beklentilerinizde hızlanma ve ilerlemeye işaret ediyor. Arkadaşlıklar, görüşmeler ve iş hayatında alabileceğiniz destek ve haberler açısından önemli adımlar atabilirsiniz.

BOĞA

l Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 11’inde düzgün harekete dönen Merkür sorumluluklar alanında daha hızlı bir açılım içine girebileceğinizi anlatıyor. Eksik kalan şeyleri tamamlayınca bir sonraki adımınızı düşünebilirsiniz. İş hayatında kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar var.

İKİZLER

l 11’inde Saka burcunda düzgün harekete dönen Merkür ve Güneş bu dönemde daha dikkat çekici ve başarılı bir ilerleme içinde olabileceğinizi gösteriyor. Eğitim, yolculuklar, uzaklarla ilgili görüşmeler başarı getirebilir. Kendinizi daha iyi anlatabilirsiniz. Aşkta daha sakin kalmaya bakın.

YENGEÇ

l Son zamanlarda kriz çıkaran ve huzursuz eden koşullar gündeme gelse de 11’inde Merkür’ün düzgün harekete dönmesiyle birlikte daha sakin olabilirsiniz. Ortaklı finansal işler, borç-alacak işleri açısından kendinizi toparlayabileceğiniz imkanlar var. Kendinizden daha emin olabilirsiniz.

ASLAN

l Bu hafta karşıt burcunuz Saka’da ilerleyen Güneş ve 11’inde düzgün hareketine dönen Merkür önünüzün daha açık olduğunu gösteriyor. İlişkilerden, görüşmelerden yeni şeyler öğrenebilir ve bu arada yeni bir karar verebilirsiniz. Yılın bu döneminde yeni gelişmeler, değerlendirmeler içindesiniz.

BAŞAK

l Bu hafta 11’inde düzgün harekete dönen Merkür son zamanlardaki yorucu koşullarınızı hafifletiyor. Bu dönemde işe ait gelişmeler, sağlık ya da düzen konularınızı strese sokan koşullar yüzünden yorgun düşmüş olabilirsiniz. Şimdi daha hızlı ilerleme ve düzelmeye başlayan koşullar var.

TERAZİ

l Bu hafta 11’inde düzgün hareketine dönen Merkür yaratıcı çalışmalara ve hayattan aldığınız keyifli uğraşlara hız kazandırıyor. Hobileriniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz konularda daha dikkatli kararlar alabilirsiniz. Düşüncelerinizi daha başarılı biçimde sergileyebilirsiniz. İlişkilere dikkat edin.

AKREP

l Bu dönemde planlarınızı değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 11’inde düzgün hareketine dönen Merkür bir süredir beklemede kalan düşüncelerinizi yeniden harekete geçirebileceğinizi anlatıyor. Bu arada gayrimenkullerle ilgili uğraşlar söz konusu olabilir.

YAY

l Bu hafta 11’inde düzgün hareketine dönen Merkür bir süredir beklemede olan düşüncelerinizi şimdi daha hızlı hayata geçirebileceğinizi anlatıyor. Saka burcundaki Güneş bugünlerde iletişim ve eğitsel uğraşlarınız için olumlu bir atmosfer getiriyor. Kendinizi daha iyi anlatabileceksiniz.

OĞLAK

l Bu hafta 11’inde para ve gelirler evinizde düzgün harekete dönen Merkür iş hayatına ait değişikliklere ve yeni değerlendirmelere işaret ediyor. Muhtemelen bundan birkaç hafta önce düşündüğünüz gibi hareket etmeyebilirsiniz. Mesleki konulara yeni bir bakış açısı geliştireceksiniz.

KOVA

l Bu hafta 11’inde burcunuzda düzgün harekete dönen Merkür kişisel girişimlerinizde ve düşüncelerinizi uygulamaya koyma yönünde daha başarılı ve kararlı olabileceğinizi gösteriyor. Güneş burcunuzda ilerlerken yaratıcılığınızı uyandırıyor, sizi daha canlı kılıyor. Pek çok başlangıç söz konusu.

BALIK

l Bu dönemde oldukça karışık etkiler ve değişken koşullar var. Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 11’inde düzgün harekete dönen Merkür sizi psikolojik açıdan bağlayan koşullardan kurtulabileceğinizi gösterirken, gizli kalan bazı durumların da ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. February 15, 2015

    […] 8-9-10-11-12-13-14 Şubat burç yorumları – Nuray Sayarı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *