8-9-10-11-12-13-14 Mart 2015 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı Mart burç yorumları bu yazıda… İşte 8-9-10-11-12-13-14 Mart 2015 burç yorumları…

Bu hafta 10 Mart’ta, Koç burcunda ilerleyen Mars, Jüpiter’le uyumlu bir açı kuruyor. Cesaret göstererek fırsat kapılarını açabileceğimiz günlerdeyiz. Düşünce ve inançlarımızı daha pozitif yollardan, inandırıcı biçimde sergileyebiliriz. Aynı zamanda bu dönemde güçlü kişilerden destek görme, yabancılarla bir araya gelme, yolculuklar açısından da güzel fırsatlar var. 12 ve 13’ünde özellikle mesleki konularda daha fazla sonuç alma ve yapabileceklerimizin en iyisini ortaya koyma konusunda oldukça aktif olabiliriz. Marifet ve iletişim gezegeni Merkür 13’ünde Balık burcuna ilerleyecek. 13’ü sonrasında sezgilerimiz ve yaratıcı hayal gücü açısından sanatsal konularda daha üretken olabiliriz. Ancak bu yeni dönemde konsantre olma konusunda bazı karmaşalar da yaşanabilir.

Ay takvimi

– 8 Mart Pazar Başkalarından çok şey öğrenebileceğimiz bir gündeyiz. Akşam saatlerinde ilişkilere daha açığız.

– 9 Mart Pazartesi Bugün çok huzurlu olamayabiliriz. Anlamsız tartışmalara girmemeye bakalım.

– 10 Mart Salı Duygusal temaların ve yoğunlukların arttığı bir gündeyiz. Objektif kalmak pek kolay olmayabilir.

– 11 Mart Çarşamba Bugün bizi yoran ve duygusal açıdan bağlayan koşullar içinde olabiliriz. İyimserliğimizi kaybetmeyelim.

– 12 Mart Perşembe Hareket ve iletişimin öne çıktığı bir gündeyiz. Farklı fikirlerle ve yabancılarla daha sık karşılaşabiliriz.

– 13 Mart Cuma Bugün iş hayatında daha etkin ve mücadeleci olabileceğimiz koşullar var. Pek çok konuda en iyisini yapabiliriz.

– 14 Mart Cumartesi Bugün yapılması gereken işler ve yeni sorumluluklar söz konusu olabilir.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *