6 Ocak 2015 buç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 9 Ocak 2015 Burç yorumları bu yazıda… 9 Ocak 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 2 Ocak 2015 burç yorumları

Günün ilk yarısında Yengeç burcunda boşlukta kalan Ay, değişken koşullara ve bazı belirsizliklere işaret ediyor. Ancak öğleden sonra daha net ve kararlı saatlere giriyoruz. Akşam saatlerinde ise bolca iletişim, karşılıklı görüşme söz konusu. Ancak konuşmalarımızda daha esnek olabilmeliyiz.
Belirsizlikler, tutarsızlıklar olabilir. İlişkilerimizde daha aktif olabileceğimiz fırsatlar var. Akşam saatlerinde görüşmeler ve pazarlıklar içindeysek karşımızdakinin durumunu daha iyi anlamaya gayret etmeliyiz.

KOÇ BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerini evinizle ilgili konulara ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı beklemeler olabilir, bu yüzden aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra yaratıcı işler ve dışadönük uğraşlar için uygun koşullar var. Ailenizle ilgili konularda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Öğlene kadar işlerinize konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Öğleden sonra yöneticilerinize karşı sorumluluklarınız artabilir. Ortaklı yatırım konularına da daha çok zaman ayırabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız konularla ilgili görüşmeler artabilir.

İKİZLER BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Sakin başlayacağınız günün ardından, yakın çevrenizle ilişkileriniz hareketlenebilir.  Harcamalarınızda artış olabilir, dikkat etmekte fayda var. Eşinizle ilgili sorumluluklarınız gündeminizi etkilemekte.

YENGEÇ BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Öğlene kadar kişisel işlerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetlerin ön plana çıktığı bugün beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında parasal açıdan daha özenli olmaya bakın.

ASLAN BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı belirsizlikler olabilir. Ev veya işte yaşayacağınız küçük sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. Öğle sonrasında yeniden harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Öğlene kadar tamamlanması gereken işleri bitirmekte fayda var, yine de motive olmakta zorlanabilirsiniz. İşinizde size destek veren kişilere karşı sorumluluklarınız artabilir. Duygu ve düşünce ayrılığı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerini öğleden sonraki işlerinizi organize ederek geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizin veya yakın çevrenizin sizden yardım isteyebileceği konularda, sorumluluk alıp onlara destek olabilirsiniz.

AKREP BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Öğlene kadar evle ilgili işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İlerleyen saatlerde yurt dışından gelen arkadaşınızla görüşebilir veya ortaklaşa yaptığınız işlere yönelebilirsiniz.

YAY BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde kafanızda yer eden ama zaman bulup yapamadığınız ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz. Hayata bakış açınızı genişletebileceğiniz bir gündesiniz. Duygu ve düşünce ayrılıklarına düşebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Ortaklı parasal işlerinizde sorumluluk alabilirsiniz. Finansal alanda kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizle ilgili fikir ayrılıklarıyla karşılaşabilirsiniz, olaylara kontrollü yaklaşmakta yarar var.

KOVA BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Günün ilk saatleri yavaş ilerlese de sakin olmakta fayda var. Eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilir, alacağınız yeni sorumluluklar hakkında konuşabilirsiniz. Kalan zamanlarda kendinize zaman harcamak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU 6 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Çalışma ortamında sorumluluklarınız artabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha hassas olma eğiliminde olabilirsiniz. Gün içinde işle ilgili sizi yoran konularla uğraşabilirsiniz. Akşam saatleri sizin için daha rahat gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *