4 Aralık 2014 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 4 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 4 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 4 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün gökyüzü bize olumlu duygular ve fırsatlar getiren koşullar sunuyor. Venüs ve Jüpiter     arasındaki uyum,     aşkta ve sosyal alanda keyifli ve dışadönük bir tutum içerisinde olabileceğimizi anlatıyor. Şanslıyız ancak bu fırsatı israf etmemeli ve elimizdekileri daha iyi değerlendirmeyi ihmal etmemeliyiz.
Bize destek olabilecek imkanlar içerisindeyiz. Günü iyi değerlendirmek elimizde ancak bir yandan da karşımıza çıkan fırsatlar karşısında tembelliğe kapılmamalıyız. Zevklere aşırı düşkünlük yüzünden kendi kendimizi zora     sokabiliriz. Diyet yapanlar için zor bir gün.

KOÇ BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün parasal konularda hareketlilik gözüküyor. Alım satıma dair uğraşlarınızda yeni gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu alanlardaki yatırımlarınız ek masraflar çıkarabilir. Finansal açıdan güçlenmek isteyebilir, yeni seçenekleri gözden geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Enerjinizin yüksek olduğu bir süreç içine giriyorsunuz. Kişisel önceliklerinizi hayata geçirme çabası öne çıkıyor. Keyiflerinizle ilgili köklü bir anlayış değişikliği yaşama ihtimaliniz var. Yaşam tarzınızda değişimler meydana gelebilir. Sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Kişisel gelişim konuları öne çıkıyor. Psikolojik olarak sizi yoran meseleleri çözme yolunda girişimleriniz olabilir. Kabullenme ve sınır çizmekle ilgili yeni kararlar alacaksınız. Olayları daha geniş bir açıyla gözden geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İş konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Gün içinde işle ilgili önemli bir etkinliğe katılmanız gerekebilir. Burada size destek olabilecek yeni insanlarla tanışacaksınız. Projelerinizden bahsetmek için uygun bir ortam oluşabilir.

ASLAN BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İş ve mesleki sorumluluklar konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişiminizde olumlu enerjiler var. Bu durumu iyi değerlendirmeye bakın. Gün içinde anneye dair meseleler dikkatinizi dağıtabilir.

BAŞAK BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Duygusal ve düşünsel açıdan değişim isteğiniz öne çıkıyor. Geçmiş tecrübelerinizden ders çıkartıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle duygusal yönlerinizi zenginleştirecek konulara olan meraklarınız artabilir.

TERAZİ BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün para ve finans konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar ve dönüşüm gerektiren durumlar içinde olabilirsiniz. Ancak adım atmadan önce olayların duygusal yönünü de göz önüne almanız gerekiyor.

AKREP BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Rakipleriniz sayesinde gününüz hareketli geçebilir. Planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. İşe dair uğraşlarda mücadele öne çıkıyor. Daha kurnaz olmanız gerekecek. Anlaşmalarla ilgili sorumluluklarınız artabilir.

YAY BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Emek, hizmet ve üretkenlik konularında yoğun bir gün geçireceksiniz. İş ortamında kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak işe dair sorumluluklar veya olgun yaştaki otorite     figürleriyle bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Maddi konularda dikkatli ve tedbirli olmanız gerekiyor. Riskli yatırım araçlarına yönelebilirsiniz; ancak sonuçlar pek de beklediğiniz gibi olmayabilir. Aynı şekilde şans oyunlarından da uzak durmanız gerekiyor.

KOVA BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Geçmişe yönelik konular gün içinde zihninizi meşgul edebilir; yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ailevi meseleler sizi bir parça karamsar kılabilir. Ev düzeninizde değişiklik yapmanız gerekebilir. Ufak tefek tamirat işleri çıkabilir.

BALIK BURCU 4 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Ticari konularda hareketli bir gün… Anlaşma ve sözleşmelere dair uğraşlarınızda daha esnek olmanız gereken durumlar var. Gün içinde kardeşlere dair meseleler öne çıkabilir. Olaylara aşırı duygusal tepkiler verme eğilimindesiniz.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *