31 Aralık 2014 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 31 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 31 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 31 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün ışıkların uyumu daha kalıcı ve yaratıcı işlere zaman ayırabileceğimizi gösteriyor. Uzun vadeli düşünmek, parasal konular, yatırımlar üzerinde durmak söz konusu. Aynı zamanda kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğiz. Riskli konulara özen göstermek gerekebilir. Öğle saatlerinde konuşmalarımızda daha ikna ediciyiz.
Boğa burcundaki Ay bugün zevklere ve keyif veren konulara bolca zaman ayırabileceğimizi anlatıyor. Yeni yıl yaklaşırken, bir araya gelmek; hoş zamanlar, ortamlar içinde olmak keyifli ancak abartılı olabilir.

KOÇ BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Parasal konularda dalgalanmalar gündeminizi meşgul edebilir. Harcamalarınızı kontrol etme konusunda daha dikkatli olmalısınız. Bugün kişisel yeteneklerinizle ilgilenebilir, kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Elinizdekiler daha iyi değerlendirmeye bakın.

BOĞA BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yeni yıla yeni başlangıçlar yaparak girmek için hevesli bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. Fırsat buldukça, kendiniz için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Gün içinde yabancılardan destek alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Farkında olmadığınız konulardan dolayı bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Gün içinde kararlarınızda dikkatli olun. Gizli kalan şeylerle karşılaşabilirsiniz. Duygu karmaşaları yaşayabilirsiniz, gün içinde sabırlı olmanız hayrınıza olacak.

YENGEÇ BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yılın son gününde arkadaşlarınızla ve ailenizle daha çok birlikte olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların içinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bugün zevklerinize hitap eden şeyler bulabilirsiniz. Uyum ve denge içindesiniz.

ASLAN BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yılın son günü olmasına karşın, bugün iş hayatınızla ilgili konular ön planda olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için bugün daha titiz çalışıp, değişiklikler yapma yönüne gidebilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular da gündeminizde olabilir.

BAŞAK BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yaşadığınız gündemle alakalı daha fazla öngörülü olabilirsiniz. Yolculuklar ve kendinizi keşfetmek için yapabileceğiniz çok şey var. Uzaklarla ilgili işler, yolculuklar mümkün. Kendi içinizde daha dengelisiniz.

TERAZİ BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Para durumları gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklaşa kazançlar içindesiniz. Eşinizin ve başkalarının parasal konuları ile de ilgilenebilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili kararlar alırken, öngörülü davranmaya dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün ilişkileriniz ön planda yer alacak. Eşinizden veya ortaklarınızdan maddi yardım veya hoşunuza gidecek şeyler alabilirsiniz. Eşinizle uyum ve denge içinde olmak isteyeceksiniz. Güven arıyorsunuz.

YAY BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün işe ait daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Tamamlanması gereken işleri halletmeye bakın. İş yerinizde sizi yoran konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Eldeki kaynaklarınızı doğru kullanmaya çalışın.

OĞLAK BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Para ve başkalarından desteklere dair konular öne çıkıyor. Zevk aldığınız konulara daha çok zaman harcayabilirsiniz. Mutlu olduğunuz yerde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecek.

KOVA BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün ailevi konular gündeminizi etkileyecek. Yakın çevreden ve aileden gelen fırsatlar var. Ancak gün içinde ortaya çıkabilecek engelleri aşmak için çaba da gerekiyor. Harcamalarınızda daha kontrollü olmaya gerek var.

BALIK BURCU 31 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Sizin için hareketli ve iletişimi bol bir gün. Yazışma ve konuşmalar keyifli geçecek. Kardeşlerinizle zaman geçirmek isteyeceksiniz. Kısa yolculuklar ve ziyaretler olabilir. Düşüncelerinizi gerçeğe çevirmekte başarılısınız.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *