30 Kasım 1-2-3-4-5-6 Aralık 2014 burç yorumları – Nuray Sayarı

Çok daha mücadeleci bir tavır sergileyebiliriz

Bu hafta Ay büyürken, yeni adımlar ve heyecanlı bir tutum içindeyiz. Yay burcundaki gezegenler harekete, öğrenme isteğine ve zihinsel açıdan canlı koşullara işaret ediyor. Yabancılarla ilgili konular, değişik düşünce ve inançlar konusunda dikkat çekici gündemler söz konusu. Haftanın ilk günlerinde konsantrasyonumuzu yüksek tutabileceğimiz, zor işleri halletmeye çalışacağımız koşullar var. Özellikle 4-5 Aralık’ta pozitif yönde yenileyici, heyecana açık bir tutum içinde olabiliriz. Mars’ın Saka burcuna ilerleyeceği 5 Aralık civarına özellikle dikkat edelim. Bugünlerde güçlü Mars teması bizi daha sert çıkışlar yapmaya itebilir. Önümüzdeki dönemde, Mars, Saka burcundayken, çevremizde toplumsal konular, gruplar, sosyal düşünceler ve yenilik isteği içinde çok daha mücadeleci bir tavır sergileyebiliriz. İyi ya da kötü, düşüncelerimizde iddialı ve her şeyi bilen biri olma eğilimindeyiz.

Ay takvimi

30 Kasım Pazar Bugün sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz. Olayları bir parça kendi akışına bırakmamız gerekiyor.

1 Aralık Pazartesi Haftaya heyecanlı bir başlangıç yapacağız. Yaratıcılığımızı, kişiliğimizi ortaya koymamız için güzel olanaklar var.

2 Aralık Salı İlişkilerimizde daha toleranslı ve dikkatli olmaya bakalım.
Ani çıkışlar yapabiliriz.

3 Aralık Çarşamba İşlerimizi daha iyi planlayarak hareket etmek doğru olacak. Yavaş ama emin adımlar içindeyiz.

4 Aralık Perşembe Parasal konularda daha büyük hedefler ve beklentiler içinde olabiliriz.

5 Aralık Cuma Sabah saatleri sıkışık geçebilir ama öğle sonrasında çok hareketli bir gündem söz konusu.

6 Aralık Cumartesi Bugün İkizler’deki dolunay bir dizi haber ve değişikliği beraberinde getiriyor.

KOÇ

Bu hafta Yay burcundaki gezegenler akıcı ve yaratıcı olabileceğiniz koşullara işaret ediyor. Düşüncelerinizde daha serbest ve farklı olan şeylere açıksınız. Fikirlerinizi yaymak için çok şey yapabilirsiniz. Yolculuklar, yeni insanlardan alacağınız öneriler hayatınıza renk getirebilir.

BOĞA

Bu hafta Yay burcundaki gezegen toplaşması sizi bağlayan ve etkileyen dışsal konulara ve ilişkilere dikkat çekiyor. Bu dönemde miras, borç, alacak gibi finansal boyutu olan durumlarla daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Bu alanda imkanlar ve kazanç vâdeden koşullar da olabilir.

İKİZLER

Bu hafta karşıt burcunuz Yay’daki hareketlilik sizi özellikle ilişkileriniz ve beklentileriniz konusunda canlı kılıyor. Bu dönemde önemli sonuçlar alıyor ve değerlendirmeler yapıyor olmalısınız. Yıl boyunca sizi meşgul eden koşullar da değişiyor. Hedeflerinizde sabırlı olmaya bakın.

YENGEÇ

Bu hafta Yay burcundaki toplaşma iş ortamındaki koşullara büyük bir hareketlilik getiriyor. Yapacak çok işiniz olabilir. Adım adım ilerlemeli, dağılmamaya bakmalısınız. Mesleki konularda eğitim ve yabancılarla ilgili görüşmeler de söz konusu olabilir. Bugünlerde artan bir stres altındasınız.

ASLAN

Bu hafta Yay burcundaki gezegen birikimi hayatınıza yaratıcı temalar, kendinizi gösterebileceğiniz olanaklar ve eğlenceli zamanlar getiriyor. Sınırlarınızı aşmak isteyeceğiniz, yeni ve riskli işlere girişebileceğiniz günlerdesiniz. Aşkta ve keyif veren konularda heyecana açıksınız. Şans da sizden yana.

BAŞAK

Bu hafta yapacağınız işlerde öncelikleri belirlemeniz doğru olacak. Yay burcundaki gezegen birikimi evinize, ailenize ve yerleşime ait konulara canlanma getiriyor. Adeta bitişler ve başlangıçlar içindesiniz. İç dünyanıza ve düşüncelerinize daha çok dönebilirsiniz.

TERAZİ

Bu hafta Yay burcunda meydana gelen toplaşma hayatınıza hareket, renk ve yeni haberler getiriyor. Düşünsel olarak verimli olabileceğiniz günlerdesiniz. Fikirlerinizi daha heyecanlı ve açık şekilde paylaşabilir, yazarak da ortaya koyabilirsiniz. Keyif içiren konularda tartışmalar yaşanabilir.

AKREP

Bu hafta para, kazançlar ve destekler eviniz Yay burcundaki gezegen toplaşması iş hayatınıza önemli vurgular getiriyor. Daha istekli ve hevesli çalışabileceğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde gelirlerinizi artırabilecek işler yapabilir, anlaşmalardan, görüşmelerden olumlu sonuçlar çıkarabilirsiniz.

YAY

Bu hafta burcunuzdaki gezegen birikimi ve büyümekte olan Ay, genel olarak niyetleriniz yönünde olumlu gelişmelere işaret ediyor. Satürn burcunuza doğru yaklaşırken, daha fazla sorumluluk alma ve işe ait konulara ciddi bakma eğilimindesiniz. Kişisel çabalarınız yapıcı sonuçlar getirebilir.

OĞLAK

Bu hafta Yay burcundaki gezegen birikimi ruhsal hayatınızı, kabullenme içeren konuları daha fazla gündeme getiriyor. Bazı belirsizlikler öne çıkabilir. Farkındalığınız artıyor. Ancak bazı sıkıntılar, huzursuzluklar ya da farkında olmadan yaptığınız şeyler yüzünden stres yaşayabilirsiniz.

SAKA

Bu hafta Yay burcundaki gezegen toplaşması size daha pozitif ve düşüncelerinizi canlı biçimde paylaşabileceğiniz olanaklar getiriyor. Bu süreçte yeni gelişmeler içindesiniz. Bu yeni durumları iyi takip etmeye bakın. Ayın 5’i civarında gündeme gelecek olan olaylar sizi öne çıkarıyor.

BALIK

Bu hafta Yay burcundaki vurgu kariyer ve tanınma alanınızı aydınlatırken, kendinizi ortaya koyabileceğiniz pek çok fırsat bulabilirsiniz. Daha popüler olabileceğiniz koşullar var. Kuşkusuz bu durum aynı zamanda test edileceğinizi de gösteriyor. 5’inden itibaren olası ihmallere dikkat edin.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *