3 Aralık 2014 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 3 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 3 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 3 Aralık 2014 burç yorumları

Sabah saatlerinden itibaren Boğa burcuna ilerleyen Ay, maddi konularda daha istekli ve yapıcı olabileceğimizi anlatıyor. Bugün ayaklarımızı daha sağlam basmak istiyoruz.
İsteklerimize erişmek konusunda daha kararlı ve arzuluyuz. Zevkler ve keyifler de bizi oldukça çekiyor. Yapıcı sonuçlar elde edebiliriz.
Günü daha iyi değerlendirmek elimizde. Bugün parasal konularda uzun vadeli düşünmek ve aynı zamanda işleri daha sağlam hale getirmek mümkün. Aynı zamanda dikkatimizi yeniden konsantre edebileceğimiz imkanlar da bulabiliriz. Arkadaşlarla hoş zamanlar geçirmek için güzel nedenler yaratabiliriz.

KOÇ BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Para ve gelirlere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Daha sağlam ve uzun vadeli kazançlar sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. İş çevrenizde projeleriniz için destek bulmanız mümkün gözüküyor. Akılcı ve sabırlı yaklaşımlarda bulunmak faydalı olabilir.

BOĞA BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Kendinizi daha huzurlu ve enerjik hissedeceksiniz. Önceliklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Gerek görünüşünüz, gerekse ilişkinize dair yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İsteklerinizi ertelemeden hayata geçirmeye bakın.

İKİZLER BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün gizlilik ve gizli rakip konuları öne çıkıyor. Bu durum yüzünden duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olan bitene dair huzursuzluk hissedebilirsiniz. Gerginlikten kurtulmak için daha sakin olmanız gerekiyor.

YENGEÇ BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İşten gelen paralar konusunda önemli bir hareketlilik gözüküyor. Ortaklı çalışmalardan yana kazançlarınız olabilir. Gün içinde fikirlerinize destek verecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Önceliklerinize uygun yeni projeler çıkabilir.

ASLAN BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Aileye ve anneye dair konularda uğraştırıcı durumlar ortaya çıkabilir. Duygularınıza kendinizi kaptırırsanız olaylar büyüyebilir. Soğukkanlılığınızı korumalısınız. Öte yandan işle ilgili konularda daha olumlu koşullar gözüküyor.w

BAŞAK BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak bu konulardaki işlerinizi daha sıkı tutmanız gerekiyor. Ticari alanlardaki işlerinizle ilgili beklentilerinizde daha gerçekçi olmanızda fayda var. w

TERAZİ BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Duygusal açıdan kontrollü olmanız gereken bir gündesiniz. Güven ve istikrar konularında aşırı tepkiler verme eğilimindesiniz. Öte yandan esnek olmanızı gerektiren koşullar var. Para ve finans konularında değişim gerekebilir.

AKREP BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Anlaşma ve uzlaşma sağlanması gereken durumlar var. Rakipleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle hukuki işlerinizde zorluk çıkartabilirler. Aklınıza ilk geleni söylemek yerine ölçülü iletişim kurmaya özen gösterin.

YAY BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İş ve çalışma konularında hareketlilik gözüküyor. Çalışma düzeninizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Soğukkanlılığınızı kaybetmeyin. İş arkadaşlarınızla iletişiminizden pek keyif almayabilirsiniz. Ancak çok üstünde durmayın.

OĞLAK BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi daha keyifli ve heyecanlı hissedeceksiniz. Gün içinde ufak bir hediye almanız veya kutlamaya katılmanız söz konusu olabilir. Yalnız işte riskli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tedbirli olmanızda fayda var.

KOVA BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Kendinizi güvende hissetmek ve maddi konularda istikrar sağlamak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Gün içinde geçmişe yönelik bazı ailevi konular tekrar gündeme gelebilir. Aile büyüklerinize karşı sağduyulu olmaya özen gösterin.

BALIK BURCU 3 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizde bazı değişiklikler yaşanabilir. Anlayış göstermeniz gereken durumlar var. Yeni haberler gözüküyor. Öte yandan eğitim alanındaki önceliklerinizi gözden geçirmeniz veya çalışma metodunuzu değiştirmeniz gerekebilir.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *