29 Aralık 2014 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 29 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 29 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 29 Aralık 2014 burç yorumları

Saat 12:57’ye kadar boşlukta kalan Ay, sabah saatlerini daha ani ve sürprizli kılıyor. Ne kadar kararlı olursak olalım, olayların maddi boyutunu daha fazla düşünmek durumundayız. Öğle sonrasında biraz daha yavaşlamak ve eldeki işlere konsantre olmak mümkün olacak.
Günün ilk yarısında aklımıza ilk geleni yapmamaya bakalım. Kestiremediğimiz durumlar yüzünden mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Öğle saatlerinde yolculuklar açısından bazı zorluklar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde güzel, sanatsal ve keyifli uğraşlara açığız.

KOÇ BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde bazı yarım kalan durumlar olabilir. Öğle saatlerinde kendinizi daha organize olmuş hissedebilirsiniz. Bugün parasal konular, becerileriniz önem kazanıyor. Kişisel gelişim için harcama yapabilirsiniz. Sanatsal aktivitelerle uğraşmak size iyi gelecektir.

BOĞA BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde bazı beklemeler, belirsizlikler olabilir. Güzel şeylere para harcamak isteyebilirsiniz. Kendiniz için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Güzel olan şeylere duyarlı olduğunuz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle daha çok paylaşım içerisinde olabilirsiniz. Zevklerinizi , keyiflerinizi paylaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Günün ilk yarısında bazı beklentiler var ancak öğleden sonra, kontrol edemediğiniz konular yüzünden karışıklık yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili dikkatsiz davranmamaya özen gösterin. İş yaşantısında bugün daha kırılgan olma eğilimindesiniz. Yaşadıklarınızı anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz. Bugün sabırlı olursanız rahat atlatırsınız.

YENGEÇ BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün sizin için sosyal konular, yabancılarla, gruplarla ilişkiler önem kazanmakta. Öğlene kadar işlerinize odaklanmakta bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu sürede eksik bıraktığınız küçük işlerinizle ilgilenmek doğru olabilir. Bazı bitişler ve yeni başlangıçlar var. Akşama doğru sanatsal faaliyetlerle uğraşmak size daha iyi gelebilir.

ASLAN BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde oldukça hareketlisiniz. Bugün çalışma hayatınıza dalgalanmalar getirebilir. İşinizle ilgili para harcamanız mümkün. Genel olarak keyifli bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizde daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Banka ve finansal işlerinizle daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Yabancılarla ilgili işlerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde tamamlanması gereken işler var ve motive olmakta zorlanabilirsiniz. Yeni şeyler, fikirler elde etmek için daha fazla desteğe ihtiyacınız olabilir. Yine de öğleden sonra sevdiklerinizle ya da eşinizle hoş zamanlar geçirmek için çok güzel fırsat olabilir.

TERAZİ BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Günün ilk saatlerinde duygusal açıdan daha hassas olabilirsiniz. Ancak sonrasında işinizle daha çok ilgilenebilir, aksayan, eksik kalan işlerinizi toparlayabilirsiniz. Bugün ortaklı konulardan para gelebilir, maddi kazanımlarınız değişebilir. Para konusunda ve yatırımları değerlendirmede dikkatli davranmalısınız.

AKREP BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Günün ilk yarısında sizi iş ortamında meşgul eden şeyler var. Zaman alan işleri hızla tamamlamak gerekebilir. Bugün aynı zamanda başkalarından duyacaklarınız, ortaklaşa konularınız sizin için önem kazanmakta. Bazı karşıt görüşler söz konusu olabilir. Gerektiğinde esnek davranmayı unutmamalısınız. Dışsal etkilere oldukça açıksınız.

YAY BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde kafanızda yer eden ama zaman bulup yapamadığınız ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz. Etrafınızdakilere yardım etmekten keyif alacağınız bir gündesiniz. Sağlığnızla ilgili konulara daha çok özen gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek. Alıngan olmamaya da dikkat edin.

OĞLAK BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Sizin için iletişimin, yaratıcılığın dikkat çektiği bir gün olabilir. Yine de sabah saatlerinde eksik ya da sürüncemede kaalan durumlar var. Bugün zevklerinize, sevdiklerinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz ve para harcamaktan da kaçınmayacaksınız. Hayal gücünüzü daha iyi değerlendirebilirsiniz. Yakın çevrenizle sanatsal aktiviteler organize edebilirsiniz.

KOVA BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Eve ve ailenize dair konular ön plana çıkıyor. Ailenizle ilgilenmek, sevdiklerinizle olmak, güzel zaman geçirmek size iyi gelecek. Ortak maddi kazançlarla ilgili konular da gündeme gelebilir. Harcamalarınızı dengelemeye ve abartılı olmamaya bakın. Sabırlı olmakta yarar var. Güzel olan şeylere açık bir gündesiniz.

BALIK BURCU 29 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Bugün yeni adımlar atarken, harcamalarınızda dikkatli olun. Farkında olmadan abartma eğiliminde olabilirsiniz. Günün ilk saatlerinde tamamlanması gereken işler, eksikler olabilir. Bugün yakın çevrenizde, kardeşlerle ilgili işler, ziyaretler ve alacağınız haberler sizi daha çok meşgul edebilir. Akşam saatlerinde yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz fırsatlar var.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *