28 Kasım 2014 burç yorumları – Nuray Sayarı

Bugün öğle saatlerinde karşı karşıya gelen Ay ve Jüpiter, olumlu beklentilere ve duygusal açıdan coşkulu durumlara işaret ediyor. İlişkilerimizde duygusal açıdan bizi pozitif kılan koşullar var. Bu temayı olumlu yönde kullanmak elimizde. Ancak abartılara kaçarak ya da kendi düşüncelerimizi aşırı önemseyerek hatalı beklentilere girmemeye bakalım.
Uzun vadeli planlarımızı gözden geçirebileceğimiz bir gündeyiz. İletişimde, grup çalışmalarında daha hevesli ve objektif olabiliriz.
Yeni fikirler üretmek konusunda yapıcı adımlar atabiliriz. Hafta sonu yaklaşırken, hayata daha açık ve paylaşımcı bakabiliriz.

KOÇ

İşten yana destekler ve kazançlara dair konularda yeni durumlar oluşabilir. İş ortamınızda bulunan olgun yaştaki otorite figürlerinin desteğini almakta biraz zorlanabilirsiniz. Sabırlı ve planlı hareket etmeniz gerekecek. Akşam vakti sosyalleşme fırsatları çıkabilir.

BOĞA

Mesleki konularda yenilikçi yaklaşımlarınız olabilir. Ancak geleneksel yöntemlerde ısrarcı olanlar fikirlerinize karşı çıkabilir. Bu noktada iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmeniz gerekecek.

İKİZLER

Yurt dışıyla bağlantılı uğraşlarınızda yavaş ama olumlu gelişmeler yaşanabilir. Öğrenme ve araştırma alanlarında daha rahat olacaksınız. Yeni ortamlara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Farkındalığınız artacak.

YENGEÇ

Para ve yatırımla ilgili işlerinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortak hesaplarda, sınırlara dair konularda daha açık bir iletişim kurmanız faydalı olabilir. Görüşmelerinizde sabırlı ve uzlaşmacı bir yaklaşım sergilemeye dikkat edin.

ASLAN

Bugün evlilik ve ortaklara dair konularda olumlu enerjilerin etkisi altında olacaksınız. Beraberliğinizde keyifli ve neşeli zamanlar gözüküyor. Anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili çalışmalarınız daha rahat ilerleyebilir.

BAŞAK

İş hayatı ve işe dair sorumluluklar öne çıkıyor.
Üretkenliğiniz artacak. İş düzeninizde bazı değişiklikler olabilir. Çalışma ortamınızda daha uyumlu ve rahat enerjiler gözüküyor. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artabilir.

TERAZİ

Yaratıcı ve keşifçi yönleriniz güçleniyor. Orijinal fikirlere dayalı çalışmalarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni ortamlar ve yeni tanışmalar heyecan getirebilir.

AKREP

Ev ve aileye dair konularda bazı gelişmeler yaşanabilir. Ailenizle olan iletişiminizde daha sakin ve sağduyulu olmanız gerekebilir. Özellikle babanız veya ailenizin yaşça büyük erkekleriyle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz.

YAY

Eğitim ve iletişim konularında olumlu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda çaba göstermeniz gerekecek. Ticari işlerinizde fırsatları gözden kaçırmayacaksınız. Ancak mücadele etmeniz gereken durumlar var.

OĞLAK

Parasal konular öne çıkıyor. Yeteneklerinizi geliştirmek için eğitim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Ev ve iş yerindeki teknolojik aletlerle ilgili harcamalar olabilir. Başkalarından desteklerle ilgili daha olumlu koşullar var.

KOVA

Zihinsel ve duygusal açıdan kendinize odaklısınız. Önceliklerinizi hayata geçirmek isteyebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle sağlığınızla daha ilgili olacaksınız. Sağlıklı bir yaşam için bir uzmanla görüşme yapabilirsiniz.

BALIK

Kişisel gelişiminize faydası dokunacak gelişmeler gözüküyor. Duygusal yüklerinizden kurtulmak ve daha güçlü olmak adına olumlu adımlar atabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz gereksiz kurallardan kurtulma çabası içine girebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *