25 Mart 2015 burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 25 Mart 2015 Burç yorumları bu yazıda… 25 Mart 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 25 Mart 2015 burç yorumları

Bugün mesleki konular, sorumluluk isteyen, uzun vadeli işler için başarılı bir gün olabilir. Kişisel gücümüzü, yeteneklerimizi daha rahat gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Büyümekte olan Ay hızlı adımlar içerisinde olduğumuzu, yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimizi göstermekte. Kariyerde, yönetici kişilerle bir araya gelmeye yönelik şanslar var.
Günü iyi değerlendirmeye bakalım. Hedeflerimiz yönünde hızlı biçimde ilerleyebiliriz. Kuralları takip etmek ve sorumluluklardan kaçmamak gerekiyor. Öğleden sonra şanslıyız. İyimserliğimizi yapıcı yönlerde kullanabiliriz.

KOÇ BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Bugün zihinsel olarak çok yoğun bir gündesiniz. İşe ait önemli konular gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmalar günün büyük bir kısmını kapsayabilir. Yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Zekanızı kullanacağınız işlerde dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler, işlerinizi kolaylaştıracak. Kişisel yetenekleriniz sizi daha iyi yerlere taşıyabilir. Daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra koşullar hızlanabilir.

İKİZLER BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken zamanlar var.

YENGEÇ BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Bilinmeyen konularla ilgili yaşayacağınız olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözmekte zor-
lanabilirsiniz ve bu sizi kabullenmeye götürebilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin.

ASLAN BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dernekteki işlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. İşteki sorumluluklarınız artabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendinize ayıracak zamanınız olacak.

BAŞAK BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

İş hayatınızda hedeflerinize ilerlemek için daha fazla sorumluluk almaya hazır bir gündesiniz. Tanınma arzusuyla üstlerinizle daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Annenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

TERAZİ BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İnançlarınızın sıkı savunucusu olduğunuzu hissedebilirsiniz.  Gün içinde hareket etme ve sınırlarınızı aşmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Duygusal yönden bağlayıcı koşullara doğru çekilebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi yorabilecek koşullara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir.

YAY BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdaki kişiyle olan ilişkinizde uyum arayışında olabilirsiniz. Dava sürecindeyseniz, gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda önemli konular gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınız ve sorumluluklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sizi yoran, yıpratan koşullarda başkalarından destek alacağınız zamanlar olabilir.

KOVA BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi yaratıcı işlerde daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Gün içinde iş hayatınız yoğun geçebilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

BALIK BURCU 25 Mart 2015 BURÇ YORUMU

Eldeki işleri tamamlama yönünde şanslısınız.  Tzolkin’e göre bugün mısır ya da tohum burcundayız. Canlı, yaratıcı ve verimli olabileceğimiz bir gündeyiz. Özellikle ilişkiler ve beraberlikler harekete geçirici olabilir.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *