24 Aralık Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 24 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 24 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 24 Aralık 2014 burç yorumları

Büyümekte olan Ay’ın Saka burcuna ilerlemesi ile birlikte, yeni umutlar ve beklentiler içerisindeyiz. Özellikle eğitsel, bilimsel uğraşlar ve grup çalışmaları açısından yeni fikirler söz konusu olabilir. Ancak düşüncelerimizde aşırı katı olmamaya bakmalıyız. Yabancılarla ilgili sorumluluklar içerisinde de olabiliriz.
Görüşlerimizde iddialı ve yenilikçi olabileceğimiz bir gündeyiz. Sabit fikirli olmamakta fayda var. Bugün daha çok uzun vadeli işler üzerinde durabiliriz. Aileye ait konularda duygulardan çok kendi farklılığımızı ortaya koymak isteyebiliriz.

KOÇ BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Gün içinde farklı ortamlara girip çıkabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu sayede işe dair konularda önemli destekler almanız kolaylaşacak. İşten yana kazançlara dair yeni gelişmeler gözüküyor. Kazançlarınızı arttırmanızı sağlayacak fırsatlar çıkabilir.

BOĞA BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

İşe dair konularda daha hırslı ve planlı hareket edeceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz. Hedefler ve işe dair sorumluluklar öne çıkıyor. Çalışkanlığınızı gösterme fırsatlarını kaçırmamaya bakın. Üstlerinizle olan iletişiminizde yapıcı bir dil kullanmanız faydalı olabilir.

İKİZLER BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Özgürleşme ve kişisel gelişim konularında olumlu bir hareketlilik gözüküyor. Bugün size hem maddi, hem de manevi açıdan faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsiniz. Ufkunuzu açacak sohbetler yapacaksınız.

YENGEÇ BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Para ve finans konularında sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Yenilenme yönünde ilerlemenizi sağlayacak koşullar içindesiniz. Köklü değişiklikler yapmak istiyorsanız fırsatları kaçırmayın. Bazı alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

ASLAN BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Ortaklar ve hukuki konular bir hayli hareketli geçebilir. Özellikle mahkemeler ve anlaşmalar konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni gelişmelere hazırlıklı olun. Dikkatli ve sıkı çalışmanız gereken durumlar var.

BAŞAK BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Çalışmaya odaklısınız. Kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çalışma düzeninizle ilgili yenilikler gözüküyor. İşe dair sorumluluklarınızda artış olabilir. Günlük programınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

TERAZİ BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Yaratıcılığınız artıyor. Yeni ve orijinal fikirlerinizle dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Kendinizi etkili ve enerjik şekilde ifade edecek, bulunduğunuz ortamda kolayca öne çıkacaksınız. Risk ve heyecan içeren uğraşlara girebilirsiniz.

AKREP BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Eve ve aileye dair konular öne çıkıyor. Günü evde tek başınıza kafanızı dinleyerek geçirmek isteyebilirsiniz. Planladığınız temizlik, düzenleme veya tadilat işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Aceleci davranmayın.

YAY BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Gün içinde yakın çevrenizdekilerle bir araya gelme imkanı bulacaksınız. Banka veya postanedeki ufak işlerinizi halledebilirsiniz. Eğitim konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. Alacağınız haberler yeni fırsatlar yaratabilir.

OĞLAK BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Para ve başkalarından desteklere dair konular öne çıkıyor. İş hayatınızda sizi memnun edecek gelişmelerin yanı sıra rekabet gerektiren durumlar da oluşabilir. Bu yüzden üstlerinizle iyi geçinmeye dikkat edin. Ufak konuları büyütmeyin.

KOVA BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Yeni başlangıçlar ve yeni ilişkiler konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşantınızda kendinizi merkeze aldığınız ve harekete geçtiğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilir ve bazı yüzleşmeler yapabilirsiniz.

BALIK BURCU 24 ARALIK 20124 BURÇ YORUMU

Bir parça kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.  Sizden gizlenen bazı gündemler olduğunu hissedebilirsiniz. Ancak bu duruma kendinizi çok kaptırmamalısınız. Telaşlanmak yerine dikkatinizi kendinize vermeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *