22 Ocak burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 22 Ocak 2015 Burç yorumları bu yazıda… 22 Ocak 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 22 Ocak 2015 burç yorumları

Ay bugün 14.48’e kadar boşlukta kalacak. İletişim gezegeni Merkür de geri döndüğü için, günlük işlerde beklemeler, değişiklikler söz konusu olabilir. Önemli anlaşmalara imza atmamak daha yerinde olacak. Günün ilk yarısında iletişimde aksamalar söz konusu olabilir.
Kendimizden çok başkalarını düşünmek durumunda kalabiliriz. Teknik konularda, iletişim ve yolculuklarda sıkışmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde sezgilerimizden yararlanabileceğimiz koşullar var ancak bir yandan da iyi niyet göstermek, kabullenici olmak gerek.

KOÇ BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün öğlene kadar işlerinizde konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Gündeminizi bilemediğiniz konular oluşturabilir. Etrafınızdaki insanlara karşı yargılayıcı bir tutum içinde olmaktan kaçının. Ruhsal gelişiminiz için çaba göstereceğiniz zamanlar var.

BOĞA BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Öğlene kadar tamamlanması gereken işleri bitirmekte fayda var ama yine de motive olmakta zorlanabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte olmak size keyif verecektir. Gelecek planlarınızla ilgili hayal kurmak hoşunuza gidebilir, bunu çevrenizdekilerle paylaşmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Sabah saatlerini işlerinizi organize ederek geçirebilirsiniz. Planlarınızı öğleden sonraya kaydırmanız daha iyi olacaktır. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İşyerinizde bitirilmesi gereken ufak tefek işleriniz var.

YENGEÇ BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Öğlene kadar evle ilgili işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İlerleyen saatlerde yurtdışından gelen arkadaşınızla görüşebilir veya yabancılarla ortaklaşa yaptığınız işlere yönelebilirsiniz.

ASLAN BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Günü ortaklı para konularıyla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Finansal konularla ilgilenirken dikkatinizi toplamaya çalışmalısınız. Önemli kararları bugün almamaya çalışın. Rahatsızlık duyacağınız zamanlar olabilir. Sağlığınıza dikkat edin.

BAŞAK BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Günün ilk saatleri yavaş ilerlese de sakin kalmakta fayda var. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz zamanlar var. Gün içinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, sezgileriniz sayesinde kolayca atlatabileceksiniz.

TERAZİ BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Çalışma ortamında sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı hassas olma eğiliminde olabileceğiniz zamanlar var. Gün içinde işle ilgili yoran konularla uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

AKREP BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Sabah saatlerini evinizle ilgili konulara ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı beklemeler olabilir; aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra yaratıcı işler için uygun koşullar var. Çocuklarınızla ilgili değişiklikler dikkat çekebilir.

YAY BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Gündeminizi eskiler, geçmişe yönelik konular oluşturabilir. Ailenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aile fertleriyle yararlı işler yaparak zaman geçirmek iyi gelebilir. Kendi başınıza kalıp hayal kurmak isteyeceğiniz zamanlar var.

OĞLAK BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
Sabah saatleri daha durgun geçebilir. Sabırlı olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün yaşayabilirsiniz ama işleriniz sonuca bağlanmayabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz, akışta kalmakta fayda var.

KOVA BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün farkında olmadan harcamalarınızı abartabilirsiniz, ödemelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Öğlene kadar işlerinizi toparlamakta fayda var, işleriniz istediğiniz hızda gelişmeyebilir. Hayaller içinde olup, işlerinizi aksatmayın.
BALIK BURCU 22 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün duygularınızı derinden hissederek yaşayabilirsiniz. Öğlene kadar işlerinizde beklemeler olabilir, sakin olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Sağlık ve beslenme konusunda yeni programlar uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *