21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 Aralık burç yorumları – Nuray Sayarı

Bu hafta Oğlak burcundaki gezegen birikimi ve 22’sinde gerçekleşecek olan yeniay ciddiyetin, sorumlulukların ön plana geçtiğini anlatıyor. Duygusal açıdan olgunluk göstermemiz gereken koşullar içindeyiz. Düşüncelerimizde ve ilişkilerimizde daha kontrollü, kısıtlanan durumlar olabilir. Bu dönemde kurallara, düzene ve devlete ait uğraşlar sık sık gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde ilişkilerimizde daha ısrarcı olabiliriz ancak bu durum pek uygun olmayabilir. Bu hafta Satürn de 23’ünde Yay burcuna ilerliyor. Özellikle iş hayatımız ve yapılması gereken işler alanında yeni bir süreç başlıyor. 25’i civarında yeni fikirlere açığız ama düşünce düzeyinde, iletişimde, yazışmalarda anilikler bekleyebiliriz.

Hangi gün nelere önem verelim?

 21 Aralık Pazar burç yorumu: Bugün değişen koşullara uyum gösterebiliriz. Bitişler ve başlangıçlar var.

22 Aralık Pazartesi burç yorumu: Oğlak burcundaki yeniay işimiz ve sorumluluklarımız konusunda ciddi kararlar getirebilir.

23 Aralık Salı burç yorumu: Şartları çok beğenmesek de hızlı adımlar atabiliriz. Kısıtlamalardan kurtuluyoruz.

24 Aralık Çarşamba burç yorumu: Bugün düşüncelerimizde kararlı ve net olabiliriz. Ancak biraz esneklik çok şey kazandıracak.

25 Aralık Perşembe burç yorumu: Sabah saatlerinde daha sabırlı olmaya bakalım. Düşüncelerimizde aşırıya kaçabiliriz. Sakin kalalım.

26 Aralık Cuma burç yorumu: Hayal gücümüzü daha iyi kullanabileceğimiz, etkilere açık bir gündeyiz.

27 Aralık Cumartesi burç yorumu: Biraz daha iyimser olmaya çalışalım. Duygusal hassasiyetler yüksek ancak kararsızlıklar da var.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *