2016 yılında Survivor’a kimler katılacak?

Survivor’a katılacak olan üçüncü isim de belli oldu! Ekranların ve müzik dünyasının sevilen ismi Yunus Günce de bu sezon Survivor kadrosuna katılacağı kesinleşen üçüncü isim oldu. İşte tüm detaylar…

Dj’likten oyunculuğa, sunuculuktan stand up gösterilerine kadar bir çok alanda milyonların sevgilisi olan Yunus Günce, dünyanın en zorlu yarışması Survivor’un yeni sezondaki kadrosunda yer alacağı kesinleşen üçüncü isim oldu.

YUNUS GÜNCE KİMDİR?

Number One TV’da başlamış olduğu DJ’lik kariyerine Radio Hot’ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV’de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV’de devam etmiştir.TRT 1’de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar’ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Türkiye’nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalımescit Novo’da Salı geceleri çalmaktadır. Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle Cnn Türk’te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır.Ayrıca Trt Spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izyelenleri ile buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Ünal Aysal'ın sevgilisi (Birsu Eren kimdir?) başlıklı makalemizde Birsu Eren, ünal aysal ve Ünal Aysal'ın sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *