2014 yılının burç yorumları

03 December 2013 Tuesday, 05:43
2014 yılı burç yorumları

Mart 2014 burç yorumları, 2014 mart burçlar, burç yorumları, 2014 mart burçlar, mart ayı burç yorumu, 2014 mart ayında burçları neler bekliyor

Mart Ayı Burç Yorumları için tıklayın – 2014

2014 yılı, bizler için tam anlamıyla sürprizlere dolu bir yıl olacak. Köklü değişiklere karar vereceğimiz, iç sesimizi dinleyeceğimiz bir yıl bizleri bekliyor. Yeni yıl su elementinin etkisinde olacağı için, Ay’ın hareketleri ve denizler tanrısını temsil eden Neptün’ün hareketleri sakin suları coşturup, fırtınaları dindirecek. Bizler de tüm bu duygusal iniş çıkışları ve değişik kararları yıl içinde yaşıyor olacağız.

Bu yıl; yengeç, koç ve boğa burçları için altın bir yıl olacak. iş hayatında bolluk bereket, yeni başlangıçlar ve aşk hayatlarında da sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Yeni bir aşk gibi veya evlilik gibi. Neptün gezegeninin iniş ve çıkışlarından da en çok aslan, akrep, balık ve ikizler burcu etkilenecek. Bu burçlar yılın ilk dönemini duygusal olarak çalkantılı bir Şekilde geçirebilirler ancak yılın ikinci yarısında bu karmaşık duygulardan kurtulup önlerini çok daha net görüp rahatlayacaklar. Bu durum Ağustos ayı itibariyle başlayacak. Temmuz ayında doğanlar bu yıl bir hayli sosyal olacak ve yeni yüzlerle tanışma fırsatı bulacak. Bu tanışmalar uzun süreli dostlukları da beraberinde getirecek.

2014 yılı genel anlamda duyguların daha yoğun bir biçimde hissedildiği bir yıl olacak. Bu yüzden bu yıl hislerinize öncelik tanımalısınız. Aklınıza ilk gelen neyse sizin için mutlak doğru karar a olacaktır.

KOÇ BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Yarım kalan işlerinizi tamamlamaya fırsatlar bulacak, ve bir türlü başlatamadığınız konuları ve ertelediğiniz işleri sıraya koyup, harekete geçecek ve kendinizi yenilikler içinde bulacaksınız.

BOĞA BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor olacak. ¡ş hayatınızda önemli gelişmeler olacak ve büyük başarılara imza atacaksınız, hızlı ve ani değişimlere hazırlıklı olun.

İKİZLER BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

İş hayatınızda zaman zaman gerginlikler yaşayabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Kendinizi fazla yıpratmadan olayları akışına bırakmalısınız, göreceksiniz ki her şey kendiliğinden çözülecek.

YENGEÇ BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Duygusal hayatınızdaki çalkantılı dönem rayına oturacak ve dengeler birbirini bulacak. Geleceğinizi daha net görebileceğiniz keyifli bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden 2014 yılında özel hayatınızda ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Haziran ayında da ilginizi çekecek yeni bir iş teklifiyle karşılaşacaksınız. Kafanız biraz karışabilir ama siz kendiniz için en doğru kararı verebileceksiniz

ASLAN BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Sağlığınıza biraz daha önem vermelisiniz, önceliğiniz sağlık kontrolleri olmalı. Stresten uzak durmalı ve fırsat buldukça kendinize küçük dinlenme fırsatları, tatiller yaratmalısınız. İş hayatınızda önemli değişiklikler olacak. İş hayatınızdaki bu değişiklikleri mayıs ayında yapabileceksiniz ve bu yapacağınız değişiklikler geleceğin acısından önemli olacak. Ayrıca farklı yatırımlara girmekte o dönem ilginizi çekebilir. Özel hayatınızda da Temmuz ayında sürpriz gelişmeler olacak

BAŞAK BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Bol bol seyahatlerinizin olacağı bir yıl olacak. Arkadaş davetleri ve iş seyahatleri İçin Şimdiden valizinizi hazır bulundurun. Hava değişimleri keyfinize keyif katacak. Mart ve Nisan aylarında da işlerinizi rayına oturtabileceksiniz. Özel hayatınızda da keyifli bir yıl içinde olacaksınız.

TERAZİ BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU
Özel hayatınızda sürpriz bir döneme gireceksiniz. Bekar teraziler evlenebilir. Bunun yanı sıra ev değişikliği ve ani iş değişiklikleri de olabilir. Bu iş değişikliklerini Ekim veya Kasım aylarında yapabileceksiniz, çünkü reddedilmesi zor tekliflerle karşılaşacaksınız.

AKREP BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU
Uzun zamandır görmediğiniz, mazide kalmış dostluklarınız yeniden gündeme gelecek. Nostalji yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz, kendinizi bulacağınız bu dönem size çok iyi gelecek. Ayrıca 2014 yılında var olan ilişkinizde beklenmedik sürprizler gerçekleşebilir. Ş hayatınızda da Ocak ve Şubat aylarında önemli karar vereceksiniz.

YAY BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Yeni bir aşk kapınızı çalabilir veya mevcut partnerinize aşkınız alevlenebilir. Bu yıl etkisinde olacağınız Venüs gezegeni sizi güzellikleriyle çevreleyecek.

OĞLAK BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Yine iş,iş,iş diyor olacaksınız, başınızı kaldıracak vaktiniz olmayacak, yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir ve ani kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Mart, Nisan ve Mayıs ayları özellikle sizi yoracak. Haziran ayında biraz daha durulacak ve özel hayatınıza biraz daha ilgi gösterebileceksiniz.

KOVA BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Bu dönem ailenize daha fazla zaman ayıracağınız, onların da size ihtiyaç duyduğu bir dönem olacak. İŞ hayatınızda bir türlü netleştiremediğiniz konuların üstesinden kolayca geleceksiniz, Ayrıca bekâr kovalar için yeni bir aşk kapıyı çalabilir. Evliler de 2014 yılında bebek odası hazırlayabilirler. 2014 yılı sizin için çok özel bir yıl olacak.

BALIK BURCU 2014 YILI BURÇ YORUMU

Sosyal hayatınızda yoğun olarak aktif olacağınız bir dönem olacak. Yeni kişilerle tanışacağınız yoğun davetler sizi zaman zaman yoracak. Dinlenmeye de vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Ayrıca yaz ortasında yeni bir aşk kapınızı çalacak. İş ve kariyer açısından da Nisan ve Mayıs ayları önemli olacak.

Mart 2014 Burç Yorumları

Bir önceki yazımız olan Ensonhaber'in Hürriyet'e savaş açması başlıklı makalemizde en saçma ensonhaber manşetleri, en son haber ve en sonhaber resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorum

  1. Pingback: Terazi burcu 2014 burç yorumları NetGazetesi.Net

  2. Pingback: Şubat 2014 Burç yorumları - Şubat ayı burç yorumu NetGazetesi.Net

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE