2014 Dosso Dossi Fashion Show büyüleyecek

Her yıl dünyanın en ünlü top modellerini ağırlayan Dosso Dossi Fashion Show, bu kez iki efsaneyi aynı podyumda buluşturuyor.

2 Aralık’ta Londra’da Victoria’s Secret defilesinde milyon dolarlık dansöz giysisiyle hayranlarının karşısına çıkacak olan Alessandra Ambrossio, ayağının tozuyla Antalya’ya gelecek. 9 Ocak’ta Dosso Dossi Fashion Show’da baş manken olarak defileye çıkacak top modele, dünyaca ünlü rap ve hip hop müzik sanatçısı Dr. Alban eşlik edecek. ‘It’s My Life’ adlı şarkısıyla 90’lı yıllarda fırtına gibi esen ve müzik kariyerine Moskova’da devam eden Dr. Alban, defile günü Alessandra Ambrossio’yla aynı podyumu paylaşacak. Defilede sahne alacak Dr. Alban, unutulmaz şarkısıyla büyük bir şova imza atacak. 2015 İlkbahar/Yaz kreasyonlarından oluşan dört ayrı markanın ürünlerini sergileyecek olan Ambrossio, aynı akşam düzenlenecek after party’e de katılacak.

Bir önceki yazımız olan Chloe Loughnan altın gününe gidiyor! başlıklı makalemizde Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *