2013 Aralık ayı burç yorumları

26 November 2013 Tuesday, 16:07
2014 burç yorumları burçlar

2013 Aralık ayı burç yorumlarıyla sizlerleyiz. 2013 Kasım ayında burçlar fazla bir değişim göstermedi. 2013 Aralık ayı burç yorumlarına baktığımızda ise bir hareketlenme seziyoruz. Özellikle Oğlak burcu bu dönemde, geçmiş dönemlere oranla biraz daha değişime uğrayabilir. İsterseniz şimdi tek tek tüm burçları Aralık 2013′te neler bekliyor sırasıyla bir bakalım…

2014 yılının burç yorumları – TIKLA ÖĞREN

2013 Aralık Akrep burç yorumu

Akrep burcunu 2013 Aralık ayında duygusal bir dönem bekliyor. Akrepler bu ay hislerine yoğunlaşmalı ve duygularını dinlemeli. Mantıktan çok duygularınıza önem verin. Çok güçlü bir burç olan Akrep burcu, gücünü bu ayda doğru yönlendirmeli. Ne düşünürse onu yaşayacak olan Akrep burcu, insanların yorumlarından çok kendi düşüncelerine önem vermeli. Akrep burcu için 2013 Aralık ayı işleri büyütmek anlamına gelecek. Kurumsallaşma ya da yapılan işin geliştirilmesi bu ayda çok fayda gösterecek. Tekrar vurguluyoruz: İnsanların size fikirlerine değil kendi düşüncenize odaklanın. Öncelikle kendinize güvenin sonrasında verdiğiniz kararların arkasında durun. Seyahatlerin artacağı bir dönem olan 2013 Aralık ayında Akrep burcuna acele etmemelerini tavsiye ediyoruz.

2013 Aralık Yengeç burç yorumu

Yengeç burcunu 2013 Aralık ayında ciddi düşünmelerini tavsiye ediyoruz. Detaylara girecek olursak, evli ve çocuk isteyen Yengeçler, 2013 Aralık ayında aksiyona geçme fırsatı… Bu etki gelecek dönemde de devam edecek fakat bu dönem en verimli dönem olacaktır. 2013 Aralık ayı Yengeç burcu için aşk dönemi olacak. Yengeçlere bu ayda ne istediğini ifade etmelerini tavsiye ediyoruz. Açık konuşan Yengeç burcu, bu dönemde çok fayda görecek. İş değiştirebilecek durumda olan Yengeçleri de iyi bir dönem bekliyor. Sağlam temellerin atılacağı en faydalı dönemlerden birisi olan 2013 Aralık ayı Yengeç burcunu bekliyor diyebiliriz…

2013 Aralık Aslan burç yorumu

Aslan burcunu 2013 Aralık ayında ne istediğini ifade etmeleri gerekiyor. Geçtiğimiz dönemde iş alanında çok başarılı bir zaman geçiren Aslanlar, bu dönemde değerini de bilmeleri gerekiyor. İş alanında yetersiz ücret aldığını düşünen Aslan burcu üyelerine bu konuyu ciddi anlamda gözden geçirmelerini tavsiye ediyoruz. 2013 Aralık ayında Aslan burcunun aşk çizelgesine baktığımızda ise romantik kıpırtılanmalar görüyoruz. Ev değişikliği ya da aile bireyleri arasındaki sorunların çözüleceği bir dönem olan 2013 Aralık ayında Aslan burcu kişilerinin sağlığına, beslenmesine ve uykusuna çok dikkat etmesi gerekiyor. Güçlü olan Aslan burcunun bu ayda biraz daha çalışması faydalı olacak.

2013 Aralık Boğa burç yorumu

Boğa burcunu 2013 Aralık ayında güzel ve ciddi konular bekliyor. İlişki durumunda bir tık öteye taşıyabileceğiniz en uygun dönemlerden birisi 2013 Aralık ayında Boğa burcunu bekliyor. Planların daha ciddileşeceği bir dönem olan 2013 Aralık ayı, iş anlamında da işlerin büyütüleceği bir dönem olarak değerlendirilebilir. Atılacak bu adımlar geleceğinizde çok büyük öneme sahip olacak. Kendinize ve zihninize güvenin ama çok fazla da beklemeyin. Yurtdışı ya da yabancılar konusunda ilişkiler biraz değişim gösterecek. Bu durum kendi lehinize olacak fakat adımlar biraz yavaş atılacak gibi görünüyor. Negatif düşünceye açık olduğunuz 2013 Aralık ayında Boğa’ların bu düşüncelerden uzak durması gerekiyor.

2013 Aralık Terazi burç yorumu

Terazi burcunu 2013 Aralık ayında gelirlerini arttırma imkanları bekliyor. 2013 Aralık ayında Terazi burcunu düşünme ve ilerleme bir dönemi görünüyor. Atılan adımların etkisi olmayacak gibi görünse de gelecek dönemlerin temelleri bu dönemde atılacak. 2013 Aralık ayının son zamanlarında Terazi burcu bu değişimlerin faydasını görecek. Motivasyonun düşmesine izin vermemeniz sizin faydanıza olacak. 2013 Aralık ayında Terazi burcunu aile ile ilgili bir takım sorunlar gündeme gelebilir. Bu konulara biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

2013 Aralık İkizler burç yorumu

İkizler burcunu 2013 Aralık ayında ciddi bir dönem bekliyor. Günlük hayatınızdan mutlu musunuz? Öncelikle Terazi’lerin bu soruya cevap vermesi gerekiyor. Hayatın önemli dönemlerinden birisi İkizler burcunu bekliyor. Biraz önce sorduğumuz soru Terazi’lerin ciddi düşünmesini ve harekete geçmesine faydası olacak. Rutin işlerle uğraşan Terazi’ler bu işlerinden sıkılıyorsa eğer ciddi adımların atılma vakti gelmiştir. Önemli kararlar ve önemli adımların bu dönemde atılması Terazilere büyük faydası olacaktır. 2013 Aralık ayında Teraziler maddi-manevi konularda çevresinden yardım isteyeceğini de hatırlatalım.

2013 Aralık Balık burç yorumu

Balık burcunu 2013 Aralık ayında kariyer konusunda önemli günler bekliyor. Geçtiğimiz dönemden biraz daha ciddiyetin arttığı 2013 Aralık ayında Balık burcunun yaratıcılığını göstermesi gerekiyor. Daha çok öğrenmeye ve kurslara ihtiyacı olduğunu hisseden Balık’ları bu dönemde sağlam temeller atmaya tavsiye ediyoruz. Çevrenizdeki insanların sizlere yardım etmesine imkan tanıyın.

2013 Aralık Oğlak burç yorumu

Oğlak burcunu 2013 Aralık ayında ilişkilerde kalıcılığa adım atma dönemi diyebiliriz. İlişki döneminde kalıcı bir adım ya da evlilik gibi kararlar bu dönemde alınabilir. Aynı şekilde iş konularında da ciddi bir dönem 2013 Aralık ayında Oğlak burcunu bekliyor. Oğlak burcunu 2013 Aralık ayında başlangıçlara izin vermeleri gerekiyor. Kariyer ile ilgili konularda çevrenizden gelen isteklere ses vermeniz gerekiyor.

2013 Aralık Başak burç yorumu

Başak burcunu 2013 Aralık ayında ciddi konular bekliyor. Özellikle ilişki konusunda ciddi düşünme ve konuşma dönemi Başak burcunu bekliyor. Bir ilişkisi olan Başak’ları ilişkisini gözden geçirme ve karar vermeye davet ediyoruz. 2013 Aralık ayında Başak burcunu iş anlamında da ciddi karar verme dönemi diyebiliriz. Günlük konularda alınganlık dönemine girdiniz. Detaylara önem verin ve doğrudan ifade edin. Neyi neden yaptığınızı açıklayın ki insanların tepkisini çekmeyin.

2013 Aralık Koç burç yorumu

Koç burcunu 2013 Aralık ayında gelirlerine odaklanması gerekiyor. Borçlar ve gelir konusunda ciddi düşünme zamanı Koç’lar için… Eğlenceden ve size masraf olarak geri dönecek şeylerden kaçınmalısınız. 2013 Aralık ayında Koç burcunu her türlü gelir gider dengenizi değiştirecek bir dönem… Kalıcı ilişkilerin kurulması dönemi de 2013 Aralık ayında Koç burcunu bekliyor. Deneyimli insanlarla tanışma fırsatı ve önemli kişilerle tanışma fırsatı da Koç burcunu 2013 Aralık ayında bekliyor.

2013 Aralık Kova burç yorumu

Kova burcunu 2013 Aralık ayında iç sesini dinleme dönemi. Herkesin kendini anlamadığını düşünen Kova’lar kariyerini ilgilendiren konularda iyi düşünmelidir. Hayata ne katmak istediğinizi düşünün… Yine ilişkilerde kalıcılık konusu Kova burcunu da bekliyor. Fakat bu kararları çevrenize açıklamanızı tavsiye etmiyoruz.

2013 Aralık Yay burç yorumu

Yay burcunu 2013 Aralık ayında hareketli bir dönem bekliyor. Kişisel işlerinize ve söylememeniz gereken projelerinize dikkat edin. Sakladığınız konuları kimseye söylememeye devam edin. Ek gelir elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu açıdan 2013 Aralık ayında Yay burcunu biraz daha sessiz kalması gerektiğini söylüyoruz.

 

2013 – Kasım ayı burç yorumları

2013-aralık-ayı-burç-yorumları

Bir önceki yazımız olan Ensonhaber'in Hürriyet'e savaş açması başlıklı makalemizde en saçma ensonhaber manşetleri, en son haber ve en sonhaber resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE