20 Ocak 2015 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 21 Ocak 2015 Burç yorumları bu yazıda… 21 Ocak 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 21 Ocak 2015 burç yorumları

Bugün yeni fikirlerle doluyuz. Akşam saatlerinde yan yana gelen Ay ve Merkür, planlarımızda önemli değişikliklere gidebileceğimizi açıklıyor. Bazı görüşmeler ertelenebilir ya da kararlarımızı yeniden gözden geçirmek zorunda kalabiliriz. Geri gitmeye başlayan Merkür, teknik konulara dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Detaylar üzerinde yeniden durmak gerekebilir. Ticari konularda uyanık olmalıyız. İletişim ve taşımacılık alanlarında değişiklikler görünüyor. Geç saatlerde yüksek beklentiler ve iyimser bir heyecan var.

KOÇ BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirme isteği içinde olabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için heyecan duyacaksınız. Geleceğe dair beklentilerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün.

BOĞA BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Gündeminizi iş hayatınızdaki değişiklikler oluşturabilir. Hedefinize ulaşmak için fark yaratacak çözümler bulabilirsiniz. Üstlerinizle yeni fikirleriniz hakkında görüşme yapabilirsiniz. Devletle ilgili işlerinizde değişiklik olabilir. Annenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

İKİZLER BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. İş yerinizde eğitimler düzenleyerek, fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde akademik konulara zaman ayırarak teknik bilginizi geliştirmek size iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün yapacağınız görüşmelere özen göstermelisiniz çünkü kriz yaratan durumlar olabilir. İşlerinizle ilgili teknik konulara daha fazla dikkat etmelisiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar, özgürlük isteğinizi artırabilir.

ASLAN BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bireysel tutumunuzu, kişisel kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde farklı düşünceler içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ilişkileriniz netlik kazanabilir. Mahkemeyle işi olanlar da değişiklik yaşayabilir.

BAŞAK BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, kendinize daha fazla özen göstermeye çalışın. Sorumluluklarınızla ilgili endişelerinizi
göz ardı etmeyin.

TERAZİ BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Gündeminizde aşk var. Kendinizi daha çok ifade etmeye çalışacağınız bugünde yeni fikirlerinizi yaşamak isteyeceksiniz. Çocuklarınızla zaman geçireceğiniz fırsatlar var. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

AKREP BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün aile ve eve ait konular dikkat çekebilir. Ev hayatınızla ilgili değişiklik düşünüyorsanız, bir karar verebilirsiniz. Seçimlerinizde iç sesinize kulak verebilirsiniz. Akşam saatlerinde aşırılıklardan kaçınmaya özen gösterin.

YAY BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yeni fikirler üretecek ve bunları paylaşmak isteyeceksiniz. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle fikir alıverişi yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendini beğenmiş kişilere karşı toleranslı olmanızda fayda var.

OĞLAK BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Kişisel yeteneklerinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili değişikliğe gidebilir, farklı tutumlar izleyebilirsiniz. Teknik konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde olaylara iyimser yaklaşmaya çalışın.

KOVA BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Kendinizi ve yaşamınızdaki bazı şeyleri değiştirmek isteyebilir, yeni fikirlere daha çok önem verebilirsiniz. Fikirlerinizi yaymaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Özgürlüğünüzü yaşamak isteyecek, kendinizi ifade edeceksiniz.

BALIK BURCU 21 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün gündeminizi gizli kalmış konular oluşturabilir, içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gençlerle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Akşam saatlerinde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Sakin kalmakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *