2 Ocak 2015 burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 9 Aralık 2015 Burç yorumları bu yazıda… 9 Aralık 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 2 Ocak 2015 burç yorumları

Bugünlerde karşı karşıya duran Mars ve Jüpiter yüksek heves, heyecan ve abartı getiriyor. Özellikle büyük önem verdiğimiz ve kişiselleştirdiğimiz durumlar içinde daha objektif ve tarafsız kalmaya bakalım. Eğer yabancılarla ilgili işler ve yolculuklar içindeysek biraz daha temkinli olmakta fayda var.
Oldukça hareketli, konuşmalar ve dedikodular açısından olaylı bir gündeyiz. Düşüncelerimizi ortaya koyarken fanatikçe davranmamaya bakalım. Akşam saatlerinde yeni düşünce ve farklı yaklaşımlara açık duruyoruz.

KOÇ BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde sizi hareketli zamanlar bekliyor. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir ve bol bol telefon konuşması yapabilirsiniz. Bugün duygularınızı anlatma konusunda daha yeteneklisiniz. Kardeşlerle ilgili konular da öne çıkabilir.

BOĞA BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Bugün parasal konularda hareketlenme ve değişiklikler söz konusu. Kişisel konular için zaman ve para harcayabilirsiniz. Maddi konular üzerinde daha fazla düşünmek, çaba sarfetmek gerekebilir. Akşam saatlerinde yenilikler ve fikir değişiklikleri mümkün.

İKİZLER BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Bugün yeni başlangıçlar yapmak üzere yeni kararlar içinde olabilirsiniz. Günün yoğun temposu içinde kişisel hassasiyetleriniz ön plana çıkabilir. İnandığınız şeyleri sert savunmamaya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU

Hiç beklemediğiniz insanlardan haber alabilirsiniz. Ön göremediğiniz konular üzerine yoğunlaşıp, fikirlerinizde değişikliklere gidebilirsiniz. Akşama doğru sıkıntılardan sıyrılıp özgür kalmak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Sosyal hayatta hareketlilik gözüküyor, bugün arkadaşlarınıza daha çok zaman ayırmak sizi iyi gelebilir. Fikir çatışmalarına girmemeye özen gösterin. Özgür kalmaya ve özgür bırakmaya ihtiyacınız olabilir.

BAŞAK BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Bugün işle ilintili hareketlilik, toplantılar, koşuşturma içinde olabilirsiniz. Ailenizle ile ilgili işler, sorumluluklar günü etkileyebilir. Çok hareketlisiniz ancak sürtüşmelere girmemelisiniz. Değişime açık olmalısınız.

TERAZİ BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Yabancılarla iletişim dikkat çekici olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyeceksiniz. Bol toplantı, hatta konferans söz konusu. Düşüncelerinizde fanatik olmamaya çalışın. Aşk hayatında mutlu olabileceğiniz fırsatlar da var.

AKREP BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Bugün ortak para durumlarıyla ilgilenebilirsiniz. Finansal konular üzerinde daha çok durmak gerekebilir. Eşinizle ilgili konularda sürekli iletişimde olun. Kimi zaman ikilem yaratan koşulları yeniden ele almanız gerekebilir.

YAY BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
f ortaklı konular işgal edecek gibi duruyor. İşte görüşmeler söz konusu olabilir. Eşinizle beraber üzerinde düşünmeniz gereken konular da var. Fikirlerinizi savunurken abartılı olmamaya bakın.

OĞLAK BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
İş ve çalışma konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Bugün eğitim ve toplantılarla geçebilir. Toplantılarda fikirlerinizi sonunda kadar savunmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kişisel işlerinizi yeniden düzene sokabilirsiniz.

KOVA BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Çocuklarınızla geçireceğiniz güzel bir gün olabilir, onlar için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Keyifli ve yaratıcı çalışmalara açıksınız. Düşüncelerinizi ortaya koymak konusunda başarılı bir gündesiniz.

BALIK BURCU 9 OCAK 2015 BURÇ YORUMU
Aile büyükleriyle alakalı haberler bugün sizi hareketlendirebilir. Biraz daha iç sesinizi dinlemelisiniz. Bazı konularda önyargılı davranmak strese yol açabilir. Kendinizi göstermek konusunda yapabileceğiniz çok şey var.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *