2 Aralık 2014 Burç Yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 2 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 2 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor? İşte Nuray Sayarı 2 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün şanslı ve hevesliyiz ancak bir yandan da sabırsızlık gösterebiliriz. Özellikle öğle saatlerinde duygusal alanda daha özenli ve sakin kalmaya dikkat etmeliyiz. Yanyana gelen Ay ve güney ay düğümü, özellikle ilişkilerde ‘kopartıcı’ davranabileceğimizi gösteriyor. Öğle sonrasında daha mutlu temalar var.
Günün ilk yarısında daha sabırlı olmaya çalışmalıyız. Yüksek beklentiler içerisinde olabiliriz. Öğle saatlerinde aniden verilen kararlara dikkat etmek gerekiyor. Akşam saatlerinde ise başkalarından alabileceğiniz destekler sayesinde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

KOÇ BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İkili ilişkilerinizde olumlu enerjilerin etkisini hissedeceksiniz. Kendinize ve sevdiklerinize öncelik verebilirsiniz. Yenilik ve değişim konularında avantajlısınız. Kişisel gelişiminiz ve sağlığınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Görünüşünüze dair değişiklikler olabilir.

BOĞA BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Kontrol ve olgunlaşmaya dair konular öne çıkıyor. Duygusal açıdan kendinize öncelik vermeniz gereken bir gündesiniz. Ancak sabırsız davranarak çevrenizdekileri üzme ihtimali de yüksek görünüyor. Tüm iyi niyetinize rağmen hatalarınız olabileceğini göz ardı etmeyin.

İKİZLER BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İşe dair fikirleriniz dikkat çekebilir. Düşüncelerinizi yaymak ve paylaşmak açısından olumlu koşullar var. Çalışma ortamınızda size destek verenler olabilir. Görüşmelerinizde tartışmaktan kaçınmalı, daha diplomatik olmalısınız.

YENGEÇ BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İş hayatı ve sorumluluklarla ilgili durumlar öncelikli hale gelebilir. İşinize dair hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde yoğun bir uğraş içine girebilirsiniz. Daha cesur ve isteklisiniz. Mesleki tanınırlığınızı artırmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Eğitim ve araştırma konularında olumlu enerjilerle dolu bir süreç içindesiniz. Kendini geliştirme veya akademik çalışmalarla ilgili ilerleme kaydedebilirsiniz. Yurt dışıyla bağlantılı işlerinizde cesur girişimler var.

BAŞAK BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Finans konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fırsatlar ve yeni planlar gündeme gelecek. Daha sağlam ve uzun soluklu bir maddi yapı kurma yönünde girişimleriniz olabilir. Bu yönde yoğun bir çaba içinde olacaksınız.

TERAZİ BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Rakiplere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Tartışma enerjisinin yüksekliği rakiplerinize avantaj sağlayabilir. Olumlu enerjiye rağmen kendinizi rehavete kaptırmamalısınız. Konuşmalarınızda dengeleri gözetin.

AKREP BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

İş ve çalışma konuları önem kazanıyor. Günlük programınızda ani değişiklikler olabilir. Hızlı kararlar vermeniz gereken durumlar var. Özellikle hizmet alanındaki çalışmalarınız bu açıdan sizi epey uğraştırabilir.

YAY BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Risk ve heyecan içeren uğraşlara girebilirsiniz. Eğlence fırsatlarını da kaçırmayacaksınız. Yüksek enerjinizle bulunduğunuz ortamın ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Ancak harcamalarınıza en ufak bir sınır koymuyorsunuz…

OĞLAK BURCU 2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Eve ve aileye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Ailenize ait mülklerle ilgili hareketlilik var. Bu konuda çaba ve mücadele vermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sabırlı ve soğukkanlı hareket etmeniz gerekiyor.

KOVA BURCU  2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Hareketli ve paylaşımlarınızın bol olacağı bir gündesiniz. Gün içinde sık sık dışarı çıkacak ve yakın çevrenizdeki tanıdıklarınızla bir araya geleceksiniz. Ticari uğraşlarınızda rekabet ve mücadele gerektiren koşullar içine girebilirsiniz.

BALIK BURCU  2 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU

Parasal birikimler ve desteklerle ilgili konular öne çıkıyor. Gelirlerinizi artırmak için yeni yatırım araçlarına yönelebilirsiniz. Onay beklediğiniz projelerinize dair görüşmelerinizde destekleyici enerjiler içindesiniz.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *