15 Aralık 2014 burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 15 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 15 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 15 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay, hedeflerimizi ve ilişkilerimizi gözden geçirebileceğimiz bir güne işaret ediyor. Sabah saatlerinde yeni koşullar ve başlangıçlar içerisindeyiz. Gün boyunca mesleki konularda, sorumluluklarımızda ortaklı konulara önem vereceğimiz görülüyor. Duygusal konularda sınırlarımıza özen göstermeliyiz.

 

Nelerden kaçınmalı ? Gelecek beklentilerimizi gözden geçirdiğimiz bugünlerde yeni bir bakış açısı kurmaya çalışabiliriz. Bugün duygusal açıdan ciddiye aldığımız şartlar var. Akşam saatlerinde keyif aldığımız konulara ve tembelliğe daha çok açığız. Ancak ilişkilerimizde yüksek beklentilerden ve ısrardan kaçınmak doğru olacak.

KOÇ BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

İlişkiler ve işe dair konulara yoğunlaşabilirsiniz. Hukuki işlerinizde daha hızlı davranabilirsiniz. Uğraştırıcı durumlara çözüm arayışı içine gireceksiniz. Bu süreçte karşınızdakinin hassasiyetlerini anlamak sonuçlar üzerinde belirleyici etki yaratacak. Anlaşmalar ve sözleşmelere dair işlerinize son şeklini verip tamamlamaya çalışın.

BOĞA BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

İşe dair konulara öncelik vereceğiniz bir gündesiniz. Sorumluluklar açısından yorucu bir tempo içine girebilirsiniz. İşlerinizi tamamlama uğraşı öne çıkıyor. Sağlık konularında daha olumlu bir hava var. Ancak strese bağlı olarak bazı şikayetleriniz tekrar edebilir. Kendinizi yıpratmadan çalışmaya dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Zihinsel açıdan üretkenliğiniz artıyor. Kendinizi gösterebileceğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Öte yandan işe dair konuları ihmal etme eğiliminde olduğunuz gözüküyor. İletişim becerilerinizi kullanırken daha diplomatik olmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede yeni bağlantılar ve ortaklıklar kurmanız mümkün olacak.

YENGEÇ BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Eve ve aileye dair konular öne çıkıyor. Ailenizle olan paylaşımlarınızı arttırma imkanı bulabilirsiniz. Süregelen bazı sorunlara diplomatik ve akılcı yaklaşımlarla çözüm bulabilirsiniz. Gün içinde arsa, bina gibi taşınmaz mülklerle ilgili gelecek haberlere dikkat etmelisiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda hareketlilik gözüküyor.

ASLAN BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Bugün zekanız ve iletişim becerilerinizle öne çıkma fırsatı yakalayacaksınız. Özellikle ticari konulardaki fırsatlar gözünüzden kaçmayacak. Anlaşmalarınızı sonuçlandırma ve bağlantılarınızı güçlendirme açısından avantajlı gözüküyorsunuz. Yakın çevrenizde yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Telefonlarınız susmayacak.

BAŞAK BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Bugün maddi birikimleriniz açısından önemli gelişmeler gözüküyor. Taşınmaz mülklere dair alım satım işlerinizden gelirleriniz olabilir. İş hayatınızla ilgili durumlar önem kazanacak. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde daha özenli olmanızda fayda var. Başkalarından desteklerle ilgili konularda gelişmeler olabilir.

TERAZİ BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Yenileyici ve canlandırıcı enerjilerin etkisi altına giriyorsunuz. Yaşantınıza dair yeni kararlar alabilir, yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Görünüşünüz ve sağlığınızla ilgili değişiklikler gündeme gelebilir. Üstelik bu değişiklikler gerek beraber olduğunuz kişi tarafından gerekse arkadaş çevreniz tarafından beğeniyle karşılanacak.

AKREP BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Gizli düşmanlar ve gizli saklı durumlar içeren konularda bazı gelişmeler olabilir. Rakipleriniz sizi tartışmalı konulara veya ortamlara çekmeye çalışabilir. Özellikle otorite figürleriyle aranızı bozacak konuşmalardan kaçınmalısınız. Bu süreçte dengeleri gözeten diplomatik yaklaşımlar daha iyi olabilir. Gereksiz çıkışlarda bulunmayın.

YAY BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Bugün hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim açısından yoğun zamanlar gözüküyor. Dikkat ve anlayış göstermek olumlu sonuçlar yaratabilir. İşe dair konularda zekanızı gösterebileceğiniz durumlar var. İş çevrenizden gelecek destekler ve işten yana kazançlarınızla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

İş ve kariyer konuları önem kazanmakta. Hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde daha hızlı adımlar atabilirsiniz. Üstlerinizle olan ilişkilerinize de bakın Zekanızı ve tecrübenizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine de sabırlı olmalı ve iyi ilişkiler kurmaya devam etmelisiniz. Elinizdeki projeleri tamamlamaya öncelik verin.

KOVA BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Akademik çalışmalarınız sayesinde çevrenizi genişletebilirsiniz. Ancak bu süreçte fikirlerinizi paylaşırken daha ölçülü olmanızda fayda var. Coşkulu konuşmalarınız yüzünden zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakileri anlamaya çalışmalısınız. Bu sayede vizyonunuzu genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz.

BALIK BURCU 15 ARALIK 20115 BURÇ YORUMU

Finansal açıdan ani değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Zekanızı ve soğukkanlılığınızı gösterebileceğiniz durumlar var.  Esnek ve akılcı davrandığınız sürece durumları lehinize çevirebilirsiniz. İşe dair konularda özellikle olgun yaştaki erkeklerle tartışmaktan kaçının. Bütçe çalışmalarınızı tamamlamaya öncelik vermelisiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *