15-16-17-18-19-20-21 Şubat burç yorumları – Nuray Sayarı

Ortaklı işlerde ve aşkta hızlı adımlar atabiliriz

Bu hafta gökyüzü özellikle 19’undan itibaren çok hareketleniyor. Haftanın ilk yarısında daha çok hazırlıklar var. Yeni adımlar atmak için pek uygun olmayabilir. Bu nedenle aceleci davranmamakta fayda var. Perşembe gününe kadar sıkışık koşullarda olabiliriz. 19’unda yeniay gerçekleşirken, aynı zamanda Balık burcu başlamış olacak. Bugünlerde bitişler ama aynı zamanda yeni başlangıçlar içinde olacağız. Koşullar değişiyor. 20’sinde önce Mars, ardından Venüs Koç burcuna ilerleyecek. Özellikle ilişkilerimizde, aşkta ve ortaklı işlerde çok hızlı adımlar atabilir, yeni kararlar ve bizi özgürleştiren temalar içinde olabiliriz. Aşkta tutkular yükselirken bazı kopmalar ya da net tutumlar, yeni kararlar da olabilir. Bu yeni dönemde aşk kazanı fokur fokur kaynayacak. Sanatsal çalışmalar ve kadınlara ait konular da gündemde
öne çıkabilir.

Ay takvimi

– 15 Şubat Pazar Pazar günü olmasına karşın fazladan sorumluluklarla karşılaşabiliriz.
– 16 Şubat Pazartesi Mesleki konularda daha ciddi olmak gerekebilir. Sabırlı olalım.
– 17 Şubat Salı Daha iyimser şartlar gelişiyor. Beklemeler olsa da daha ümitliyiz.
– 18 Şubat Çarşamba Henüz yeniay doğmadığı için bazı sıkışıklıklar yaşanabilir. Plan yapmalıyız.
– 19 Şubat Perşembe Bugün yeni beklentiler ve bizi harekete geçiren şeyler var. Bitişler ve yenilikler içindeyiz.
– 20 Şubat Cuma Duygusal beklentilerimizde daha gerçekçi olalım. İlişkilerde zorlanma olabilir.
– 21 Şubat Cumartesi Oldukça tutkulu ve yaratıcı olabileceğimiz bir gündeyiz. Aşkta ve ilişkilerimizde daha heyecanlıyız.

KOÇ

l Bu hafta koşullar hızlı değişirken yeniliklere hazır olmalısınız. Haftanın ilk yarısında bazı sıkışmalar ve beklemeler söz konusu olabilir. Gelecek yönünde düşünmek gerekiyor. 20’sine çok dikkat etmelisiniz. Bugün Mars ve Venüs burcunuza ilerleyerek size daha yüksek bir heyecan getiriyor.

BOĞA

l Bu hafta gökyüzünde hızlı değişiklikler, bitişler ve başlangıçlar var. 20’sine kadar bazı sıkışıklar ve kararsızlıklar olabilir. Özellikle hedeflerinizde çok hızlı ilerleyemeyebilirsiniz. 20’sinde Koç burcuna ilerleyen Mars ve Venüs, aşk hayatına ve isteklerinize daha dikkatli yaklaşmanızı gerektiriyor.

İKİZLER

l Bu hafta gökyüzünde hızlı bir trafik var. 19’undaki yeniayın ardından Güneş, Balık burcuna geçecek. Haftanın ilk günlerinde hızlı hareket edip karar vermek kolay olmayabilir. Kimi zaman sıkışık koşullar gündeme gelebilir. Ancak 20’sinden sonra beklentileriniz yönünde çok daha cesur olabilirsiniz.

YENGEÇ

l Bu hafta gökyüzü hızlı başlangıçlara, yeniliklere işaret ediyor. Haftanın ilk günlerinde kararsızlıklar ve sıkışıklıklar söz konusu olabilir. 19’undaki yeniayın ardından sizi bir süredir huzursuz eden koşulları geride bırakıyorsunuz. Özellikle 20’si çevresinde yeni oluşumlar, güçlü motivasyonlar var.

ASLAN

l Bu hafta gökyüzünde hareketli bir gündem var. Son bir ayda yeni anlayışlar ve değerlendirmeler içindeydiniz. Haftanın ilk günlerinde şartlar hızlı hareket etmek için pek uygun değil. Ancak 19’undaki yeniayın ardından daha pozitif olabileceğiniz koşullar var. Ufkunuzu genişletebilirsiniz.

BAŞAK

l Haftanın ilk günlerinde beklemeler ve belirsizlikler olabilir. Ancak 19’undan itibaren değişen koşullar içinde yeni kararlar almaya daha yakınsınız. Bu dönemde, son altı aydır süregelen konuların değişmeye başladığını görebilirsiniz. Yeni anlayışlar ve muhasebe yapacağınız durumlar var.

TERAZİ

l Bu hafta ilişkilerinizi ve evlilik hayatınızı harekete geçiren koşullar var. Haftanın ilk günlerinde bazı bitişler ya da sıkışıklıklar gündeme gelebilir. Ancak 19’undan itibaren daha farklı hareket edebilirsiniz. Yeniayın ardından gerek işte gerek yakın ilişkilerinizde daha heyecanlı gelişmeler beklenebilir.

AKREP

l Gündeminizin hızla değişebileceği günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde bitişler ve belirsizlikler söz konusu olabilir. Olaylar beklentilerinizden farklı gelişebilir. 19’undaki yeniayın ardından kendinizi daha yaratıcı ve hareketli hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

YAY

l Bu haftanın ilk günlerinde belirsizlikler söz konusu olabilir. 19’undaki yeniayla birlikte hızlı bir dönem başlıyor. Dikkatinizin bir bölümünü yakın çevrenize, ailevi konulara ayırabilirsiniz. Önceliklerinizi, ailevi işleri yenileyebileceksiniz. 20’siyle birlikte aşkta çok daha hareketli günler başlıyor.

OĞLAK

l Bu hafta bitişler ve ardından yeni adımlar dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde parasal konular yakın çevrenizden kaynaklanan huzursuzluklar olabilir. 19’undaki yeniayın ardından daha fazla hareket ve iletişim var. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi canlandırabilir.

SAKA

l Yaklaşık bir aydır burcunuzda ilerleyen Güneş bu dönemde size yeni niyetler, hedefler ve başlangıçlar getiriyor. Haftanın ilk günlerinde bazı sıkışıklar olsa da 19’undan itibaren yeni koşullar oluşuyor. Bu dönemde yeteneklerinizi, iş hayatınızı daha iyi değerlendirebilir ve destek arayabilirsiniz.

BALIK

l Son zamanlarda ortaya çıkan dengesiz koşullar ve sizi aniden harekete geçiren durumlardan sonra bu hafta kendinize daha çok odaklanacaksınız. Haftanın ilk günlerinde tamamlanması gereken koşullar ve belirsizlikler olabilir. 19’uyla birlikte, Güneş burcunuza ilerleyerek sizi kararlı kılıyor.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *