13. İstanbul Bienali bayramda da açık

13. İstanbul Bienali sergileri, Kurban Bayramı boyunca da sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

İKSV tarafından Koç Holding sponsorluğunda düzenlenen 13. İstanbul Bienali’nin bitmesine 9 gün kaldı. Kamusal bir alan yaratma ve herkese ulaşabilme amacıyla bu yıl ücretsiz olarak gerçekleştirilen 13. İstanbul Bienali sergileri, Kurban Bayramı boyunca da sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.
“Anne ben barbar mıyım?” başlığıyla Fulya Erdemci küratörlüğünde gerçekleştirilen 13. İstanbul Bienali, kapılarını açtığı 14 Eylül tarihinden itibaren rekor sayıda izleyici ağırladı. 5 sergi mekanında yaklaşık 215 bin ziyaretçinin gezdiği bienal, 20 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek. 13. İstanbul Bienali sergilerini henüz görmeyenler ya da sergiler kapanmadan bir kez daha gezmek isteyen sanatseverler için, bayram boyunca (bayramın ilk günü dahil) ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.
Farklı kuşaklar ve coğrafyalardan 88 sanatçı ve sanatçı grubunun işlerinin yer aldığı 13. İstanbul Bienali sergileri, Tophane’deki Antrepo no.3, Karaköy’deki Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, İstiklal Caddesi üzerindeki ARTER ve SALT Beyoğlu ile İMÇ 5.Blok’taki 5533’te gezilebilir.

Bir önceki yazımız olan Türk Sinemasında kimler geldi kimler geçti başlıklı makalemizde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Altın Portakal'ı kim kazandı ve Altın Portakal'ın en iyileri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *