13-14-15-16-17-18-19 Temmuz burç yorumları

Enerjimizi ve arzularımızı ortak amaçlara odaklayabiliriz

Dün gerçekleşen dolunayın ardından bizi duygusal alanda bağlayan konular üzerinde daha tepkisel ve bağımsız
bir tutum izleyebiliriz. Dolunaylar karşımızdakilerin duygusal durumlarına daha açık olmayı sağlayan, farkındalık zamanlarıdır. Önümüzdeki günlerde duygularımızı daha çok aktarmak, paylaşmak isteyeceğimiz koşullar doğuyor. Sezgilerimizden de yararlanabiliriz. Ancak mantıklı davranma yönünde daha fazla çaba sarf etmemiz gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde enerjimizi, arzularımızı ortak amaçlar üzerine odaklayabiliriz. Ayrıca bu hafta 16’sında Jüpiter’in Aslan burcuna ilerlemesi özellikle Koç, Aslan ve Yay burçları açısından daha canlı, pozitif ve kişisel anlamda ilerleme sağlayan fırsatlar sunmaya başlıyor. Ancak 19’u civarında erkek ya da otorite figürleri ile daha dengeli olmanın yollarını aramalıyız. Tartışmalara çok açık olabiliriz.

Ay takvimi

Hangi gün nelere önem verelim?

l 13 Temmuz Pazar Bugün bizi düşünce dünyasına çeken çok şey var. Entelektüel konulara yönelebiliriz. İzole olmamaya bakalım.
l 14 Temmuz Pazartesi Oldukça hareketli ve şansı üzerimize çekebileceğimiz
bir gündeyiz. Grup çalışmaları pozitif sonuçlar verebilir.
l 15 Temmuz Salı Bugün duygusal ilişkilerimizde denge ve daha büyük bir tatmin arayışı içinde olabiliriz. Fedakarlıklara da açığız.
l 16 Temmuz Çarşamba Elde olmayan bazı nedenler bizi sabır testine sokuyor. Bugün sabır ve kabullenme içinde olmak gerekebilir.
l 17 Temmuz Perşembe Mücadele içindeyiz. Ama yıkıcı duygusal tepkilerden kaçınalım. Yenilikleri arzuluyoruz.
l 18 Temmuz Cuma Dengede kalmak için daha bilinçli bir çaba içinde olmamız gerekebilir. Öğle saatlerinde sürprizlere, heyecanlara açık olalım.
l 19 Temmuz Cumartesi Bugün gücümüzü doğru yönde kullanmaya bakalım. Arzularımız yönünde elimizdekileri israf etmemeye çalışmalıyız.

Bir önceki yazımız olan Eyşan Özhim "Benimle Oynar mısın'ı yorumladı başlıklı makalemizde Benimle Oynar mısın, Eyşan Özhim ve eyşan özhim kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *