1 Aralık 2014 burç yorumları – Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 1 Aralık 2014 burç yorumları bu yazıda… İşte 1 Aralık 2014’ün burç yorumları…

Haftaya heyecanlı, yaratıcı temalar içinde başlıyoruz. Koç burcundaki Ay; yeni adımlara, risk almaya işaret ediyor. Bugün sınırlarımızı aşma yönünde heyecan arayabiliriz. Doğal olarak ilişkilerimizde daha benmerkezci olabiliriz. Ancak yaratıcı alanda yapılabilecek çok şey var.
Nelerden kaçınmalı? Günün ilk yarısında dikkatsizlikler, düzensizlikler yaşanabilir. Organizasyon konularında daha düzgün olmaya bakmalıyız. Öğle saatleri görüşmeler, ticari konular ve iletişim açısından hızlı sonuçlar elde edebiliriz. Akşam saatlerinde dışadönük enerjiler içerisinde olacağız. Heyecana açığız.

KOÇ  1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Kişisel atılımlarınızda değişiklikler gözüküyor. İsteklerinizi hayata geçirmeniz kolaylaşacak. Hem sağlığınız, hem de görünüşünüzle daha ilgili olacaksınız. Sportif aktiviteler başarı getirebilir. Ancak yüksek enerjiniz yüzünden ufak tefek yaralanmalar yaşama riskiniz var.

BOĞA 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

İç dünyanız açısından hareketli süreçler yaşayabilirsiniz. Farkındalığınızı arttıracak uğraşlarda bulunabilirsiniz. Yaşantınız ve çevrenizdekiler hakkında derinlemesine düşünme fırsatı yakalayacaksınız. Bu noktada uzman kişilerle görüşme yapabilir, olumlu tavsiyeler alabilirsiniz.

İKİZLER 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

İyimser ve enerjik bir gününüzdesiniz. İşten yana olumlu gelişmeler var. İş çevrenizi genişletme ve yeni ortaklıklar kurmanızı sağlayacak ortamlara girebilirsiniz.  Daha mücadeleci olacaksınız. Arkadaşlarınızla iletişiminiz güçlenecek.

YENGEÇ 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Mesleğiniz açısından fırsatlarla dolu bir sürece giriyorsunuz; öncülük etmekten çekinmemelisiniz. Bu sayede işinizde tanınma sağlayabilirsiniz. Özellikle üstlerinizle iletişiminiz güçleniyor. Ancak sözlerinizde ölçülü olmaya özen gösterin.

ASLAN 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Yayıncılık, medya ve PR alanlarındaki işlerinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni kapılar açılabilir. Yurt dışı seyahatlerinizin rotası değişebilir. Yeni kişilerle tanışma imkanı bulabilirsiniz. Duygularınızı daha cesur paylaşacaksınız.

BAŞAK 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Ortaklar ve para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Banka veya yatırım uzmanlarıyla görüşmelerde bulunabilirsiniz. Alacağınız tavsiyeler işinize çok yarayabilir.

TERAZİ 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Eşinizle ilişkilerinizde daha mutlu ve uyumlu görünüyorsunuz. Ortaklıklarınız veya dostlarınızla olan iletişiminiz güçlenecek. Yeni anlaşmalar olabilir. Hukuki işlerinizde uğraştırıcı ve hızlı karar alınması gereken durumlar çıkabilir.

AKREP 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

İşle ilgili konularda kendinizi öne çıkarma imkanı bulabilirsiniz. Ancak çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat edin.  Biraz daha toleranslı olmanız gerekebilir. Sağlığınızı ihmal etme eğilimindesiniz.

YAY 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Aşktan yana çok güzel bir dönemdesiniz. Bekarlar için evlilik olasılığı yükseliyor. Zihinsel çalışmalarınızda yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz artıyor. Fırsatları çok hızlı değerlendireceksiniz. İşe dair konularda kolaylıkla öne çıkabilirsiniz.

OĞLAK 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Emlak alanındaki çalışmalarınıza dair yeni haberler gözüküyor. Evinizi veya arsanızı yeni bir proje için kullanmayı düşünebilirsiniz. Babanızla iletişiminiz artabilir. Düşünce paylaşımlarında daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir.

KOVA 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

Bugün iş konularında kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Gün içinde yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir. Kardeşlere dair konularda hareketlilik gözüküyor. Eğitime dair çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz.

BALIK 1 ARALIK 2014 BURÇ YORUMU – NURAY SAYARI

İş konularında yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz durumlar var.  Alım-satım işlerinizde fırsatlar gözüküyor. Projelerinizi somutlaştırmak için bazı harcamalarda bulunabilirsiniz. Teknik altyapıyla ilgili masraflar beklentilerinizi aşabilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *