Şehre ‘Mazaka Land’ rengi geldi

Kayseri’nin eğlence dünyası Mazaka Land şehrin eğlence hayatını hareketlendirdi Elit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dede Göç, Mazaka Land ile Kayseri’de eğlence kalitesini artırmayı amaçladıklarını söyledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Harikalar Diyarı Projesi’nin en büyük merkezlerinden biri olan eğlence dünyası Mazaka Land 20 aylık çalışmanın ardından hizmete açıldı. Mazaka Land’da, Anadolu Selçuklu, Afrika, Uzak Doğu ve Roma medeniyetlerine ait tarihi ve kültürel değerler yer alıyor. Mazaka Land aynı zamanda Orta Anadolu’nun en büyük temalı parkı durumunda.
Mazaka Land işletmecisi Elit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dede Göç, Mazaka Land ile Kayseri’deki eğlencenin kalitesini artırmayı amaçladıklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin Anadolu Harikalar Diyarı projesi içerisinde yer almaktan gurur duyduklarını belirten Göç, Kayseri’nin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına renk kattıklarını kaydetti.

Eğlence hayatına katkı
Hüseyin Dede Göç, artık dünyada eğlencenin de yapısının değiştiğini belirterek, şunları söyledi: “Biz de bu kapsamda Avrupa’nın önemli merkezlerinde incelemeler yaptık. Daha sonra sektörün en kaliteli firmaları ile iletişim kurup oyun gruplarımızı getirttik. Eğlence merkezi toplam 65 milyon liraya mal oldu. Merkez içerisinde sosyal tesislerin yanı sıra gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Roller Coaster ve dönme dolap gibi eğlenceyi doruğa çıkaracak oyun grupları var. 70’den 70’e tüm vatandaşlarımıza hitap eden bir yer olacak. Anadolu Harikalar Diyarı’nın en büyük alanını kapsıyor. Hem şehrin eğlence hayatına hem de ekonomiye katkı sağlamanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Burada yaklaşık 200 kişi de istihdam edilecek.”

Bir önceki yazımız olan Nusr-Et Newyork'ta şube açıyor başlıklı makalemizde nusr-et, Nusret Gökçe ve nusret lokantası hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *