‘Şampiyon belli, 2.’yi bilemem’

“Zirve yarışı, biz, G.Saray ve Beşiktaş arasında geçecek. Ama biz takım olarak 2. değil, Süper Lig’i 1. bitireceğiz. F.Bahçe’deki baskı beni daha da ateşliyor.”

Lisansı çıkarılmadığı için hem Avrupa hem de ligdeki ilk 2 maçı kaçırdıktan sonra Sivas karşısında oyunda kaldığı 82 dakika boyunca sahanın en çok koşan ismi olarak galibiyette büyük rol oynayan Holmen, G.Saray ve Beşiktaş’a meydan okudu. Lig TV’ye konuşan tecrübeli orta saha, şu ifadeleri kullandı:

“F.BAHÇE’YE imza atmadan önce de taraftarın ne istediğinin farkındaydım. Biz takım olarak ikinci değil, ligi birinci olarak bitireceğiz. Ligdeki her takımı izleme fırsatı bulamadım. Ancak şampiyonluk yarışı F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş arasında geçecek. Hiç taraftarı olmayan İstanbul BŞ’den F.Bahçe’ye gelmek elbette üzerimde baskı yaratıyor. Ama bu baskı beni olumlu atkiledi daha da ateşledi. Daha önceki takımımda maçları kaybettiğimizde, kimse bu sonuçları dikkate almıyordu. Fakat geldiğim takımda her maç önemli, her maçta bu baskıyı üzerimde hissediyorum .”

 

Bir önceki yazımız olan A Milli Basketbol takımında hedef Obradovic başlıklı makalemizde bogdan tanjevic, fenerbahçe ve Harun Erdenay hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *