Ünlüler Kurban Bayramı tatilinde

Hafta sonundan yola çıkan cemiyet hayatının tanınmış simalarının tatlı telaşı kare kare objektiflere yansıdı. Uzun bayram tatilini fırsat bilip rotayı yurt dışına kıran isimler arasında Abdürrahim Albayrak, Osman Çarmıklı, Cem-Ümit Boyner, Ali Sabancı-Vuslat Doğan Sabancı, Özcan Tahincioğlu, Ceyla Aysal, Murat Boz, Şebnem Ferah vardı.

 

‘ADANA’YA DEĞİL AMERİKA’YA’

Tatil için Amerika’yı tercih eden işadamı Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı çifti, çocuklarıyla birlikte havalimanında objektiflere takıldı. Check-in işlemlerini yaptırtıktan sonra gazetecilerle şakalaşan Ali Sabancı, “Nereye gidiyorsunuz?“ sorusuna gülerek “Adana’ya gidiyoruz” yanıtını verdi. “Tabii ki şaka yapıyorum. Amerika’ya gideceğiz” diyerek espri yaptığını söyleyen Sabancı daha sonra eşiyle çocuklarının yanına gidip, uçağın kalkışını bekledi.

BELÇiKA’DA AŞK TAZELEYECEKLER

Ceyla Aysal, barıştığı nişanlısı Mehmet Kırklar’la aşk tazelemek için Belçika’nın yolunu tuttu. Yaklaşık 10 valizle uzunca bir Avrupa turuna çıktıklarını söyleyen ikili, el ele objektiflere poz verdi.

GÖKDENiZ’E BAYRAM YOK

Gökdeniz Karadeniz de havalimanında görüntülenen isimlerdendi. Forma giydiği Rusya’nın yolunu tutan futbolcu, kucağında uyuyan oğlunu taşırken eşi Serra ise check-in işlemlerini yaptırdı.

GÖZLÜĞÜM OLMADAN ASLA

Şebnem Ferah da bayramı yurt dışında karşılayacak isimler arasında yer aldı. Londra’da yaşayan ablasının yanına gittiğini söyleyen Ferah, gazetecilerden gözlüksüz fotoğraf çekmemeleri için ricada bulundu. Gözlüğünü taktıktan sonra poz veren Ferah, daha sonra pasaport kontrol noktasına geçip, uçağın yolunu tuttu.

‘SAVAŞMAYIN SEViŞiN’

Murat Boz üzerinde İngilizce “Savaş Öldürür” yazan tişörtüyle ilgi odağı oldu. “Savaşa hayır! Savaşmayalım sevişelim” diye konuşan şarkıcı, uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’yla birlikte Avrupa turuna çıktı.

BAYRAM RIERAYA DA YARADI

Galatasaray’ın İspanyol oyuncusu Albert Riera ise ülkesi İspanya’nın yolunu tuttu. Elindeki bileti ve pasaportuyla işlemlerini yaptırmak için sıraya giren Riera, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektiren görevlilerin uyarısıyla yanlış yerde durduğunu fark etti. Hemen sıradan çıkan futbolcu, pasaport noktasında işlemini yaptırdı.

GÜNDEMDE MiLLi TAKIM VAR

Galatasaraylı eski yönetici Abdürrahim Albayrak, Almanya’ya tatili öncesi fotoğraflarını çeken gazetecilerle tek tek bayramlaştı. Galatasaray’ın son durumu ve Fatih Terim’le ilgili sorulara “Arkadaşlar şu an gündemde milli takım var. Başka bir şey konuşmaya gerek yok. Milli takım bomba gibi” dedi.

Bir önceki yazımız olan Emin Karaca ve Sintinenin Dibinde kitabı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *