‘Öldürdüm! Polise gidebiliriz’

Muğla’nın Ortaca ilçesinin Dalyan beldesinde bahçıvan Veli Acar’ın (46) geçtiğimiz pazartesi eski sevgilisi İngiliz Caterina Anne Bury’i (56) pompalı tüfekle öldürdüğü cinayete dair yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bury’nin sahibi olduğu villanın bahçıvanlığını yapan Acar, Bury’nin 56. doğumgününden sonra kadının oğlu Alexander Gerhard Bury (24) ve annesi Cecillie Bury’i (87) de yaralamıştı.
Acar’ı 20 yıldır tanıyan yakın arkadaşlarından Ozay Akdoğan verdiği röportajda Acar’ın cinayeti işledikten sonra söylediklerini açıkladı. Akdoğan, Acar’ın cinayetten sonra kendisinin evine geldiğini, titrediğini ve alkol koktuğunu ifade etti. Olayı anlatan Akdoğan, “Veli şoka girmişti. Bana, ‘Aşkımı öldürdüm ve artık bittim. Şimdi beni polise götür’ dedi” diye konuştu. Bilgiler arasında çiftin altı yıldır birlikte olduğu bulunurken Akdoğan, Bury’nin Acar’la ilişkisini birçok kişiye borcu olduğu için bitirdiğini belirtti. Villası Bury’nin villasının çaprazında bulunan Akdoğan, “Anne yılda üç veya dört kez buraya gelirdi ve her seferinde Veli’yle vakit geçirirdi. Birbirlerini seviyorlardı, buna şüphe yok. Ancak ilişkilerinde sorunlar vardı. Anne ilişkilerinin bittiğini söylediğinde bu Veli’ye çok ağır geldi” diyerek çiftin ilişkilerini özetledi.
Ailesinin ilişkiden haberi yok
Cinayetten sonra ortaya çıkan şaşırtıcı bilgiler arasında Acar’ın ailesinin evinde bulunan ve çiftin birlikte fotoğraflarının olduğu tablo da bulunuyor. Acar’ın ailesi çiftin evli olmadıkları halde evli bir çift gibi yaşadıklarını ve güzel bir ilişkileri olduğunu belirtirken Bury’nin ailesi ilişki iddialarını reddediyor.
Acar’ın ailesi ise Bury’nin ailesinin ilişkiden haberi olmadığını iddia etti. Bury’nin erkek kardeşi de çiftin ilişki yaşadığını yalanladı.

Bir önceki yazımız olan Karnından 2 kilo kokain çıktı başlıklı makalemizde kokain, mide ve Tabitha Leah Ritchie hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *